Vakarinėje Lietuvos pusėje pasnigs dažniau, ypač pirmoje dienos pusėje. Pajūrio regione tarp snaigių įsimaišyti gali ir lietaus lašų. Daug kur vairavimo sąlygos išliks sudėtingos, kai kur yra nestiprios lijundros formavimosi tikimybė. Bus gana ramu, nepastovios krypties vėjas daug kur bus vos juntamas. Aukščiausia temperatūra daug kur išliks neigiama, tarp 1–2 laipsnių šalčio, tačiau pietvakarinėje šalies dalyje sniegas bus lipnus, kadangi oras sušils iki 0–2 laipsnių šilumos.

Įspėja vairuotojus: dėl snygio eismo sąlygos sudėtingos, dieną – plikledis ir lijundra

Lietuvos automoblių kelių direkcija praneša, kad visoje Lietuvoje eismo sąlygos sudėtingos dėl buvusio ir besitęsiančio snygio. Magistralinių kelių dangos daug kur su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, o krašto ir rajoniniuose keliuose puraus sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 cm.

Rytų Lietuvoje, ypač Panevėžio ir Utenos apskrityse, eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia 250 m, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Kelių direkcija vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Dieną eismo sąlygas sunkins plikledis, lijundra.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur, daugiausia vakarų Lietuvoje, krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Vietomis plikledis, galima silpna lijundra. Vėjas nepastovios krypties, 2–7 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Naują savaitę pradėsime be ryškesnių permainų. Pirmadienio naktį debesys kiek paplonės, bet dangus išliks apniukęs. Pasnigti turėtų tik vietomis rytiniuose rajonuose. Keliuose ir ant šaligatvių vėl tykos plikledis. Bus ramu, vėjo beveik nesijaus, o temperatūra kris iki 0–5 laipsnių šalčio. Silpnai teigiama temperatūra išliks Kuršių nerijoje.

Pirmadienio dieną pragiedrulių nebus, o nedidelio sniego laukiama daugelyje rajonų. Vietomis išliks plikledžio pavojus. Rytinių krypčių vėjas bus nestiprus. Aukščiausia temperatūra pasiskirstys tarp 2 laipsnių šalčio ir 2 laipsnių šilumos.