Info TV šaltinių duomenimis, medžioklėje, dėl kurio jau teko aiškintis ne tik V. Baltraitienei, bet ir Latvijos ministrui Janiui Dūklavui, iš viso dalyvavo šeši asmenys: ministrės sutuoktinis Regimantas, sūnus Mantas, Valstybinės Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, bendrovės „Biovela Group“ vadovas Virginijus Kantauskas ir „Dojus Agro“ vadovas Pranas Dailidė.

Medžiojo šešiese, mokėjo keturiese. Ministrės sūnus Mantas Baltraitis sumokėjo ir už save ir už tėvą, vienas verslininkas už save kitą verslininką. Pati V. Baltraitienė nemedžiojo, nors vaišėse dalyvavo, už medžioklę, Info TV duomenimis, susimokėjo Latvijos ministras ir J. Milius.

Medžioklė vyko Panevėžio urėdijai priklausančioje Stumbrynėje Panevėžio rajone.

Generaliniam urėdui Rimantui Prūsaičiui antradienį buvo įteikta sąskaita, kuri buvo pateikta ministrės ir J.Miliaus svečiams. Generalinis urėdas sako, kad medžioklėje dalyvavę vieši asmenys už pramogą susimokėjo patys, o privačių asmenų mokėjimų nekomentuoja, tačiau priduria, kad ši medžioklė nebuvo kokia nors išskirtinė.

„Mums kas moka esmė kas moka skirtumo nėra. Mes suteikiame paslaugas, galima mokėti elektronine bankininkyste. Būna, kad kolega moka už kolegą. Jeigu pageidauja viešieji žmonės, kuriems reikia šių kvitų – jie moka patys už save. Šiuo atveju pažeidimų nebuvo. Sumoje sumokėta 329 eurų už medžioklės organizavimą už nušautą žvėrį ir mėsą“, - sakė R. Prūsaitis.

Medžioklės laimikis - nušauta šernė.

Žemės ūkio ministrė V. Baltraitienė žiniasklaidai yra pateikusi kelias versijas, kad organizavo minėtą medžioklę. Praėjusią savaitę ministrė svarstė, jog medžioklę organizavo J. Milius, vėliau ji teigė, jog medžioklę organizavo verslininkas P.Dailidė. Pirmadienį spaudos konferencijoje Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas J. Milius aiškino paprašęs organizuoti medžioklę ministrų vakarienės metu savo kaimyno P.Dailidės. Panašaus J. Miliaus prašymo padėti organizuoti medžioklę ministrų susitikimo metu yra sulaukęs ir jo pavaldinys, Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Valdemaras Kontautas.

Praėjusią savaitę klausiama apie medžioklės dalyvius ministrė BNS patvirtino be kitų medžioklėje dalyvavus ir jos sutuoktinį. R. Baltraitis, pasak ministrės, už medžioklę susimokėjo pats. Apie sūnaus dalyvavimą medžioklėje ministrė neminėjo.