„Kuo aš skiriuosi nuo kitų kandidatų – esu vienintelis kandidatas, kuriam nuoširdžiai patinka gyventi Vilniuje“, – pirmadienį teigė T. V. Raskevičius.

Jis akcentavo, kad jis ir jo komanda Vilniuje gerins švietimą, infrastruktūrą ir sveikatos prieinamumą.

„Norime, kad švietimas taptų Vilniaus pasididžiavimu, aktyviai plėtosime atviros mokyklos koncepciją, sieksime didinti neformalaus ugdymo krepšelį, vykdyti aktyvią patyčių prevenciją, integruoti kokybiško lytinio švietimo pamokas Vilniaus mokytojus ir investuoti į mokytojus“, – sakė kandidatas į Vilniaus metus.

Antrasis partijos prioritetas – miesto infrastruktūros gerinimas – pėsčiųjų ir dviračių takų klojimas, gyvybės užtikrinimas miegamuosiuose rajonuose. Taip pat T. V. Raskevičius akcentavo norą, kad viešasis transportas važinėtų „kaip laikrodis“.

„Trečiasis prioritetas – vilniečių sveikata. (...) Jei susirgtų, sieksime diegti kokybės standartą poliklinikose, kad visi vilniečiai būtų aptarnaujami maloniai ir rūpestingai, o sveikatos priežiūros paslaugas gautų čia ir dabar“, – žurnalistams teigė „laisvietis“.

Taip pat kandidatas pabrėžė, kad partija ieškos sprendimų žmogaus teisių srityje.

Partijos sąrašą į Vilniaus miesto tarybą veda dabartinis sostinės meras Remigijus Šimašius. Antrasis numeris sąraše – Ieva Dirmaitė, trečiasis numeris – Donata Meiželytė, ketvirtuoju ir penktuoju numeriu sąraše rikiuojami Deimantė Rimkutė ir Tomas Gulbinas.

ELTA primena, kad sausio 11 d. politinės partijos burtų keliu sužinojo rinkiminius numerius artėjantiems savivaldybių merų ir tarybų rinkimams. Laisvės partija išsitraukė numerį 13.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)