Tuo metu, kai Lietuva kovo 11-ąją šventė Nepriklausomybės dieną, sostinėje esančiame restorane „Grill London VCUP“ du šios įstaigos darbuotojai, išniekino Lietuvos vėliavą. Už tokį elgesį gali grėsti ir laisvės atėmimo bausmė.
© Facebook

Incidentas įvyko Vilniuje esančiame restorane „Grill London VCUP“. Liudininku tapusio vieno restorano „Grill London VCUP“ barmeno teigimu, šis tuometinių kolegų sukeltas įvykis jį itin supykdė taip, kad ryžtasi apie tai netylėti. Čia užsukęs vaikas įteikė nedidelę trispalvę padavėjui, tačiau pastarasis esą nuėjo už baro prie šiukšlių dėžės ir demonstratyviai suplėšęs vėliavą išmetė.

Be to, liudininko teigimu, restorano administratorius priėjo ir dar spjovė į vėliavą, pridūręs, kad jie abu yra rusai. Tai pamatęs barmenas įtūžo, o pasidalinus istorija feisbuke ja netrukus susidomėjo ir trumpai aprašė žurnalistas Andrius Tapinas, kuris kalbėjosi su „Grill London“ vadovais. Pastaruosius įvykis, regis, taip pat sukrėtė.

„Patikrinome vaizdo kameras, patvirtiname, kad toks įvykis buvo, abu darbuotojai yra iš karto nušalinti nuo pareigų. Komandos vardu atsiprašome visų, kuriuos šis įvykis įžeidė. Tokie veiksmai žeidžia ir mus asmeniškai. Esame pasiruošę informaciją apie šį įvykį pateikti atitinkamoms valstybės institucijoms“. O man galvoje netelpa, kad turi dėtis tų vaikinų galvelėse, kad tokią dieną sugalvotum viešai taip elgtis“, – savo feisbuko paskyroje „Grill London“ atsakymu dalijosi A. Tapinas.

„Vaizdo kameros nefiksuoja garso, todėl pasakytų žodžių patvirtinti negalime. Komandos vardu atsiprašome visų, kuriuos šis įvykis įžeidė. Tokie veiksmai žeidžia ir mus kiekvieną asmeniškai“, – DELFI patvirtino „Grill London“ rinkodaros vadovas Andrius Bakanas.

DELFI susisiekus su incidente dalyvavusiais barmenais, kiek plačiau ryžosi komentuoti tik vienas jų. Jis teigė esąs apstulbęs, įskaudintas dėl mestų kaltinimų ir viską neigė.

„Pas mus tokio įvykio nebuvo, tikrai nesuprantu, kas išpūtė tokį burbulą apie mane ir apskritai apie restoraną. Faktas, kad vyksta didelis nesusipratimas ir aš nežinau, ką Jums ir pasakyti nežinodamas visos situacijos“, – teigė vienas vėliavos išniekinimu apkaltintas vyriškis.

Pagal Baudžiamojo kodekso 127 straipsnį baudžiamojo atsakomybė numatoma tam, kas viešai nuplėšė, sudraskė, sulaužė, sunaikino valstybės vėliavą ar herbą arba viešai pasityčiojo iš Lietuvos valstybės himno. Už šią nusikalstamą veiką baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Viskas pasikeitė per naktį: oro uoste – „turistai“ su automatais, gatvėse pasirodė tankai (115)

„Sugedus lėktuvui“ nusileidę „turistai“ ir „ Aeroflot darbuotojai“ atstato automatų...

Baltarusės vyksta gimdyti į Vilnių ir moka tūkstančius: Olga papasakojo esminius skirtumus (90)

Tarp Baltarusijos moterų, besiruošiančių tapti motinomis, populiarūs gimdymai Vilniuje. Žinoma,...

Lietuvių atostogas Lenkijoje apkartino grėsmę sveikatai keliantis jūros vanduo (18)

Praeitame pasakojime apie Lenkijos pajūrį išsiaiškinome, kad sąvoka “pasijausti ponais” gal...

Bandė emigruoti į Norvegiją, bet nepasisekė: nuo to laiko savo šeimos gyvenimą pavertė pragaru (53)

„Sugyventinis sakė, kad neužsikoduos. Sakė: ką, aš nesveikas, kad negersiu? Vaikų teisių...

„Žiurkikių“ kebabais prekiaujantis verslininkas: nėra ko piktintis, pavadinimas – žmonos garbei (110)

„Žiurkikių“ kebabas. Tokį maisto patiekalą galite nusipirkti dviejose Molėtuose...

Tikriems lietuviškiems lašiniams iškilo rimtas pavojus (51)

Naujas kovos su afrikiniu kiaulių maru (AKM) planas grasina tautinio paveldo mėsos produktų gamybai...

Doveika įvertino Vėlyvio provokaciją bažnyčioje: ar nusišlapinti ant artimo žmogaus kapo taip pat būtų labai meniška? (438)

„Čia nieko originalaus. Nieko. Tuščia. Čia garbėtroškos priemonė“, – apie Emilio Vėlyvo...

Dvylika efektyviausių būdų, kaip sujaudinti moterį (3)

Mokslininkai išsiaiškino, kad norint susijaudinti prieš seksą, moterims reikia daugiau laiko nei...

Mama pasibaisėjo kitų patarimais: motinos pieną ragino keisti ryžių nuoviru (4)

Konkursui „Mano istorija – esu kitokia mama negu visos“ savo pasakojimą atsiuntusi Justina...

Niekšai bites išmetė į šiukšlių konteinerį

Klaipėdoje, Mokyklos gatvėje, prie šiukšlių konteinerio žmonės pastebėjo besisukantį bičių...