Apdovanojimai už nuopelnus lygybės ir įvairovės srityje 2015 metais įteikti asmenims, organizacijoms ir pilietinėms iniciatyvoms 9 nominacijose:

Lyčių lygybės apdovanojimas įteiktas pilietinei iniciatyvai „Moterys kalba“ už jaunų feminisčių komandos drąsą dalintis istorijomis lyčių ne/lygybės tematika, taip įkvepiant kitas moteris kalbėti aktualiomis temomis.

Tautų dialogo apdovanojimas įteiktas pilietinei iniciatyvai „Priimsiu pabėgėlį“ už savanoriškas pastangas kurti saugią erdvę naujai atvykusiems ir prieglobsčio prašantiems kitų tautų, kultūrų ir religijų žmonėms.

Vaivorykštės apdovanojimas įteiktas tėvų, turinčių LGBT vaikų, paramos grupei už pirmą kartą istorijoje parodytą drąsą susiburti į paramos grupę, už tėvų paramą vienas kitam, advokatavimą savo vaikams, už tai, kad tėvai, turintys LGBT vaikų, nebesijaučia tokioje situacijoje vieni.

Apdovanojimas „Geriausias amžius – mano amžius“ skirtas režisierei Linai Plioplytei už stilingą akibrokštą jaunystės kulto apsėstai visuomenei ir drąsios ir išdidžios senatvės pareiškimo pristatymą dokumentiniame filme „Amžinai stilingos“ (angl. Advanced Style).

Įveiktos kliūties apdovanojimas įteiktas Kristinai Dūdonytei už įkvepiantį pavyzdį ir ryžtą savo profesinėje ir visuomeninėje veikloje šalinti kliūtis žmonėms su negalia gyventi orų ir visavertį gyvenimą.

Religijų įvairovės apdovanojimas įteiktas mokslininkei Aušrai Pažėraitei už aktyvų ir nuoseklų mokslinį darbą, sklaidant vyraujančius mitus ir stereotipus apie religijas, viešinant tyrimus žiniasklaidoje, kuriant atviresnę visuomenę, besidominčią religijų įvairove.

Metų proveržio apdovanojimas įteiktas knygos „Sparnuotos raidės“ idėjos autorei Eglei Jokužytei už regos negalią turinčių ir matančių žmonių suartinimą jaučiant knygas.

Žiniasklaidos balso apdovanojimas įteiktas fotografui, DELFI specialiajam korespondentui Artūrui Morozovui už socialiai jautrios fotografijos Lietuvos žiniasklaidoje vystymą, požiūrio apie pažeidžiamas visuomenės grupes keitimą, darbą pabėgėlių iš Sirijos ir kitų arabų šalių migracijos metu, Ukrainos kovos už laisvę fiksavimą.

Gyvenimo nuopelnų apdovanojimas įteiktas vaikų darželio ir dienos centro „Nendrė“ direktorei Danutei Mituzienei už įvairialypės bendruomenės vienijimą, ištikimybę lygių galimybių principams ir pagarbą žmonių įvairovei.

Laimėtojams įteiktos menininko Viktoro Dailidėno statulėlės.

Renginio metu koncertavo Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“ ir Čiurlionio kvartetas. Filharmonijos fojė pristatytos dvi parodos: asociacijos „Lietuvos neįgaliųjų forumas“ ir Švedijos instituto parengta paroda „AccessAbility“ ir Neringos Rekašiūtės fotografijų paroda „Islamas Lietuvoje".