„Viešai skelbiamoje oficialioje Advokatūros duomenų bazėje nurodoma, kad advokatas A. Iškauskas yra advokatų profesinės bendrijos WINT advokatas. Advokato veiklos minėtoje bendrijoje pradžia – 2018 m. lapkričio 6 d. Tuo tarpu viešai platinamuose pranešimuose žiniasklaidai ir reklamose nurodoma, kad advokatas Andrius Iškauskas yra advokatų profesinės bendrijos NOOR advokatas.

Toks advokato, kuris yra Advokatų garbės teismo narys, elgesys gali rodyti ne tik Advokatūros įstatymo ar Advokatų etikos kodekso pažeidimus, bet taip pat gali klaidinti visuomenę ir vartotojus, žeminti garbingą advokato vardą, menkinti pasitikėjimą advokatais ir Lietuvos advokatūros reputaciją“, – sako Seimo narys Aidas Gedvilas.

Parlamentaras kartu su kolegomis ragina ministrę kuo greičiau priimti sprendimą dėl drausmės bylos iškėlimo ir užkardyti Advokatūros įstatymo pažeidimus, rašoma pranešime.

Advokatūros įstatymas nustato pareigą Lietuvos advokatūrai nuolat per itin trumpus terminus atnaujinti advokatų darbo vietų sąrašą (23, 24 straipsniai).

Advokatūros įstatymo 39 straipsnio 7 punktas nustato, advokato pareigą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo darbo vietos pakeitimo pateikti atnaujintus duomenis Advokatūrai.