Skvernelio: ačiū už darbus, Jūs buvot fantastiški

„Norėčiau apžvelgti Vyriausybės darbo dvejus metus, esame Vyriausybės veiklos pusiaukelėje. Manau, kad tikrai padaryti esminiai darbai. (...) Esu dėkingas savo komandai, ministrams, jais didžiuojuosi, tai yra profesionalai, atsakingi žmonės, kurie nebijo ir nebijojo daryti labai svarbių esminių pokyčių“, – pasakė į premjeras, ir vienu įkvėpimu nurėžė tris ministrų galvas. Perkrovimas – pasak premjero, tai yra Vyriausybės perkrovimas.

Naujienos iš kosmoso
R. Paksas

Tarpgalaktinis Putino ir Trumpo susitikimas tarpininkaujant Paksui vyksta kosmose. Laimina popiežius.

„Kalbėjau apie Lietuvą ir Kaliningradą, naujus santykius tarp Lietuvos ir Kaliningrado, kad (...) tame lopinėlyje žemės, kuriame Dievas mums davė galimybę gyventi, kad pradėtume nusiginklavimą šioje vietoje, kad ateitų į šitą regioną stabilumas, kad ateitų užsieniniai bankai, kad ateitų technologiniai parkai, kad čia būtų vystoma ekologinė pramonė ir kad čia būtų kultūrinis bendradarbiavimas“, – žurnalistams sugrįžęs į Vilnių sakė R. Paksas.

„Barclays“ Lietuvoje per šalta
Barclays

8 metus Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ padalinys Vilniuej kentėjo mūsų nesvetingus orus, bet šiemet nebeatlaikė. Pasirodžius pirmiesiems šalčiams, bankas paskelbė, kad trauksis kur šilčiau. Vietoj savęs siunčia indus. Kiek metų mūsų orus atlaikys jie?

Jaukus susitikimas
Putinas

Visuotinio pasmerkimo per G-20 susitikimą nesulaukę Vladimiras Putinas ir Mohammedas bin Salmanas jautėsi itin jaukiai, ką parodė labai draugiškas žmogžudystėmis kaltinamų lyderių rankos paspaudimas.

Savaitės citata
Savaitės citata

„Visiškai be humoro. Jei kuri nors nedraugiška valstybė vykdytų hibridinę operaciją, tai šis atvejis būtų tobulas. Putino smogikai Kryme save vadino „mandagūs žmonės“. Dabar alternatyva – arba po visą pasaulį išsivaikštantys skriaudžiamų mokytojų vaizdai Švietimo ir mokslo ministerijoje bei gili politinė krizė, arba ta pati politinė krizė, užimta ministerija iškėlus nerealius reikalavimus nuolat juos kaitaliojant, melo srautas, pasitraukusi jos politinė vadovybė, kontrolę perėmęs kūno kultūros mokytojas iš Zarasų, jam paramą reiškiantys didelių politinių partijų lyderiai, nuomonės formuotojai, peršama mintis, kad tai normali protesto forma. Kuri ministerija kita?“, – feisbuke antradienį rašė premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Margas pasaulis
Margas pasaulis

Viskas prasidėjo kaip nekalta penkiolikmetės merginos žinutė socialiniame tinkle „Snapchat“, kviečianti jos draugus į gimtadienio šventę nedideliame Nyderlandų Katveiko mieste. Netrukus jos planas virto tikrų tikriausiu košmaru, kai vienas iš pakviestųjų kvietimu viešai pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“. Renginiu susidomėjo tūkstančiai olandų iš visos šalies.

Katveike gyvena vos keli šimtai žmonių, taigi, kai daugiau nei 8 tūkst. asmenų nurodė ketinantys dalyvauti, o dar 20 tūkst. išreiškė susidomėjimą, policija ir vietos pareigūnai nusprendė imtis veiksmų.

Penkta palata
5 palata

Danijos spaudoje pasirodė naujienų, kad Danijos politikai derasi su lietuviais dėl naujo kalėjimo statybos Lietuvoje, kuriame bus kalinami Danijoje kalėti nuteisti nusikaltėliai. Straipsnyje rašoma, kad jeigu susitarimas bus pasiektas, naują kalėjimą ruošiamasi statyti „už Vilniaus ribų“. Teisingumo ministras nepatvirtino šios informacijos.