„Nebuvau pasirengusi. Seimo pirmininko V. Pranckiečio iniciatyva po dviejų koronaviruso atvejų Seime mus visus su kolegomis siuntė tirtis Vakar atlikau testą, o šiandien gavau atsakymą. Teigiamas. 10 dienų – izoliacija“, – rašo I. Rozova savo feisbuko paskyroje.

Anot Seimo narės, ji nejaučia jokių būdingų simptomų.

„Netikėta: nėra nei kosulio, karščiavimo, silpnumo, skonio ir kvapo pojūčiai normalūs, bet yra kaip yra. Problemos, be abejo, iškart kilo, bet kas mes be jų? Liko 3 dieniniai posėdžiai, reikėjo perduoti bylas, pranešimus, atlaisvinti viešbutį, išnešti daiktus ir drabužius... Ir paskutinėje sesijoje nebūsiu. Ir himno negiedosiu“, – rusiškai rašo I. Rozova.

Apie teigiamą testą I. Rozova patvirtino ir BNS.

„Nustatytas, taip. Tiesiog šiandien gavau atsakymą“, – sakė ji.

Seimo narė tvirtino nežinanti, kur užsikrėtė. Pati tvirtino turėjusi nedaug kontaktinių asmenų.

Laikinasis kancleris Marius Žiūkas sakė pavardės negalintis atskleisti, nes tai yra asmens sveikatos duomenys, tik patvirtino, kad šis Seimo narys pastarąjį kartą parlamente lankėsi spalio 20 dieną.

„Tikrai vardo pavardės negaliu atskleisti, tai asmens sveikatos duomenys. Manau, kad Seimo narys pasiviešins, kaip ir kiti du, bet aš tikrai negaliu atskleisti“, – BNS sakė M. Žiūkas.

„Kiek turime informacijos, ji labai neseniai pasiekė mus, Seimo narys paskutinį kartą lankėsi spalio 20 dieną, tai dvi savaitės kaip ir praėjo“, – sakė laikinasis kanceliarijos vadovas.

Anksčiau susirgę koronavirusu pranešė Seimo nariai Valerijus Simulikas ir Paulius Saudargas.