Tai Eltai patvirtino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

„Buvome turėję pranešimą iš privataus fizinio asmens, kad vyksta konfliktas. Priimtas nutarimas nepradėti tyrimo“, – tvirtino J. Samorokovskaja.

Policijos atstovė teigė, kad dėl incidento Vilniaus rajono savivaldybėje skundų ar pretenzijų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nepateikė.

ELTA primena, kad po antrojo savivaldos ir merų rinkimų turo, kovo 23 d., kilo incidentas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) valdomoje Vilniaus rajono savivaldybėje, kai iš jos ketinta pasiimti rinkimų dokumentus. Paaiškėjo, kad savivaldybė nesuteikė transporto biuletenių išgabenimui į VRK, sklandžiam dokumentų pristatymui trukdė savivaldybės viešosios tvarkos pareigūnai. Kilus šurmuliui, į vietą atvyko VRK narė Olga Kilkinova, buvo iškviesta policija ir galiausiai biuletenius pavyko perduoti VRK.

LLRA-KŠS pasipiktino Vilniaus rajono mero rinkimų, kuriuose partijos atstovas Waldemaras Urbanas pralaimėjo socdemui Robertui Duchnevičiui, procesu. Partijos atstovai teigė, kad rinkimuose būta pažeidimų, jie piktinosi Šaulių sąjungos narių budėjimu rinkimų metu. Po VRK sprendimo patvirtinti R. Duchnevičiaus pergalę Vilniaus rajono mero rinkimuose LLRA-KŠS kreipėsi į teismą, prašydami balsų perskaičiavimo, tačiau teismas jų skundą atmetė.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją