Bylos duomenimis, praėjusių metų gegužės pabaigoje Šiauliuose, Ežero gatvėje, rastas apgadintas „Volvo“ markės automobilis. Iš po nakties išdaužta dalis automobilio langų, sugadintos padangos, durelės ir mašinos sparnų detalės.

Pasak nukentėjusiųjų, tai ne pirmas kartas, kada jie rado apgadintą automobilį. Ankstesniais atvejais kaltininko nustatyti nepavyko.

Ikiteisminį tyrimą atliko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai.

Tyrimui vadovavo Šiaulių apylinkės prokurorė Lilija Saldukienė. Tyrėjams teko atlikta daug veiksmų ir užduočių, siekiant identifikuoti įtariamąjį.

Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai, priėmę nuosprendį, nustatė, kad automobilį, kuriuo šiaulietė su vaikais turėjo vykti į mokyklą, apgadino buvęs sutuoktinis.

Nuteistajam teismas skyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigodamas jį dalyvauti elgesio pataisos programoje ir atlyginti nukentėjusiajam padarytą 1 540 eurų turtinę ir 1000 eurų neturtinę žalą

Nuteistasis ikiteisminio tyrimo ir baudžiamosios bylos nagrinėjimo teisme metu kaltę neigė.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos teismui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją