Kai vasario 19-osios vidurdienį pareigūnai paskambino į minėto buto duris, ilgokai jų niekas neatidarė, o kai pagaliau duris atvėrė 57 metų buto šeimininkas, į juos iš buto plūstelėjo marihuanos kvapas. Kratos orderį pateikusius ir į patalpą patekusius tyrėjus pasitiko netikėtas vaizdas – trijų kambarių bute bujojo kanapių augalai ir tvyrojo specifinis jų kvapas. Tiksliau, dviejuose kambariuose stovėjo didžiulės kanapių auginimui pritaikytos uždaros palapinės su specialia įranga, o vienas kambarys buvo buvo skirtas šeimininko gyvenimui.

Palapinėse buvo rasta augančių įvairaus dydžio kanapių augalų – nuo mažų iki siekiančių metrą ir daugiau. Be to, buvo rasta ir jau džiovintų bei susmulkintų šių augalų dalių. Pareigūnai aptiko dar ir keistų saldainių formos gaminių, kurie, įtariama, yra su narkotinėmis medžiagomis, dervos gabalėlių su kvaišalais ir stiklainis su aliejumi, prisotintu, įtariama, „žolės“ ištrauka.

Vyrui dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pareikštas įtarimas, o kanapių auginimo laboratorijos su įranga ir įvairaus pavidalo narkotinėmis medžiagomis perduotos kriminalistinių tyrimų specialistams, kad būtų identifikuotas jų kiekis ir rūšis.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis nuo šių metų pradžios Šiaulių apskrities policijos pareigūnai iš viso pradėjo 38 ikiteisminius tyrimus: Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatas – 27, Raseinių rajono policijos komisariatas – 4, Radviliškio ir Pakruojo rajono policijos komisariatai – po 3, Joniškio rajono policijos komisariatas – 1.

Primenama, kad nuo vasario 6 d. startavo Lietuvos policijos pasitikėjimo telefono linija „Narkotikams – NE“. Kiekvienas jūsų telefono numeriu 8 700 60 777 galite pranešti apie žinomas narkotikų platinimo vietas ir asmenis. Telefono linija veikia darbo dienomis nuo 7 val. iki 20 val. Jos tikslas - sutelkti bendruomenę ir policiją bendram tikslui – nuo kvaišalų apsaugoti Lietuvos jaunimą (ypač moksleivius).

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją