Išnešė moterį

Penktadienį 6. val. 49 min. pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Šilutės rajone, Švėkšnos miestelyje. Ugniagesiai iš namo išnešė namo savininkę. Moteris, apsinuodijusi dūmais, buvo perduota greitosios pagalbos medikams ir išvežta į ligoninę. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė dalis lubų ir grindų. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Nukentėjo savininkas

Šeštadienį 15 val.1 6 min. Trakų rajone, Grendavės seniūnijoje, Galaverknio kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Per gaisrą nukentėjo namo savininkas, jį greitosios pagalbos medikai nuvežė į ligoninę. Išdegė namo vidus, sudegė ir buvo nuardytas stogas. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apdegė vyras ir moteris

Sekmadienį 22 val.56 min. Ignalinos rajone, Linkmenų kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, iš namo išėjo apdegę vyras ir moteris. Greitosios pagalbos medikai nuvežė juos į ligoninę. Atvykus ugniagesiams, namo stogas jau buvo sudegęs ir sukritęs. Gaisro metu taip pat išdegė namo vidus, buvo nuardytos pastato sienos.

Neįsileido gelbėtojų

Penktadienį prieš vidurdienį Marijampolės savivaldybėje, Sasnavos miestelyje, medinio gyvenamojo namo viduje degė lubos. Namo savininkas buvo viduje ir ugniagesių gelbėtojų neįsileido. Patekę į vidų, ugniagesiai vyrą išvedė į lauką. Jį greitosios pagalbos medikai nuvežė į ligoninę. Gaisro metu išdegė 8 kv. m lubų. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Žuvo naminiai gyvūnai

Tą pačią dieną 10 val. 44 min. Kaune, Zapyškio seniūnijoje, Kuro kaime, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė kambarys, iš namo ugniagesiai išnešė du žuvusius naminius gyvūnus.

Sudegė automobilis ir motociklas, žuvo šuo

Šeštadienio naktį 1 val. 15 min. Vilniuje, Ragučio gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė prie namo priblokuotas garažas, jame stovėjęs automobilis „Citroen“, virš garažo įrengta patalpa, apdegė po garažu rūsyje įrengta patalpa ir joje buvę daiktai, apdegė kambarių lubos.

22 val. 16 min. Mažeikių rajone, Kurmaičių kaime, liepsnojo prie namo priblokuotas garažas, ugnis persimetė ir į namo stogą. Gaisro metu sudegė medinis garažas, viduje buvęs motociklas BMW, įvairūs namų apyvokos daiktai, sudegė 60 kv. m stogo, buvo nuardyta 100 kv. m stogo dangos, skilo trijų langų stiklo paketai, žuvo viduje buvęs šuo.

Prispaudė kojas

Penktadienį 11 val. 53 min. buvo gautas pranešimas, kad Rietavo savivaldybėje, Medingėnų seniūnijoje, Akmenskinės kaime, po eismo įvykio vilkikas MAN nuvirto į griovį, o vairuotojui buvo prispaustos kojos. Naudodami hidraulinę įrangą ugniagesiai vairuotoją išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Masinė avarija

16 val. 22 min. pranešta, kad Panevėžio rajone, Upytės seniūnijoje, Vaišvilčių II kaime, eismo įvykio metu susidūrė 5 sunkiasvoriai ir 2 lengvieji automobiliai, o viename iš vilkikų yra prispaustas žmogus. Naudodami hidraulinę įrangą ugniagesiai vairuotoją išlaisvino, deja, greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį.

Plukdė valtimi ir vežė rogėmis

Šeštadienį 13 val. 33 min. į Šilutės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą atėjęs žmogus nurodė, jog dėl apsemto ir užšalusio kelio negali patekti į savo namus Šilutės rajone, Šyšos kaime. Atvykus iki apsemto ruožo, ugniagesiai valtimi ir rogėmis nugabeno vyrą iki namų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją