Penktadienį apie 14 val. pranešta, kad Kaune, Karmėlavos seniūnijoje, Sergeičikų I kaime, Davalgonių gatvėje esančioje gamykloje uždūmintos sandėlio patalpos. Atvykus ugniagesiams, sandėlyje tvyrojo daug dūmų. Išžvalgius ir patikrinus visas patalpas termovizoriumi, gaisro židinys nebuvo rastas. Paaiškėjo, kad patalpas uždūmino degęs ir savaime užgesęs autokrautuvo įkroviklis. Ugniagesiai išvėdino patalpas.

23 val. 25 min. Alytaus rajone, Simno seniūnijoje, Verebiejų kaime, Kaštonų gatvėje, šalia ūkinio pastato smilko 49 šieno rulonai, sukrauti į krūvą. Gaisro metu apdegė 19 šieno ritinių, o 30 pavyko išgelbėti. Gaisravietėje ugniagesiams talkino ir ūkininkas su traktoriumi.

Šeštadienį apie 8 val. 30 min. gautas pranešimas apie gaisrą Kelmės rajone, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kiškonių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė 1 kv. m perdangos, sudegė namo terasa ir apdegė šalia namo stovėjęs lengvasis automobilis „Volvo V70“. Name dūmų detektorių nebuvo.

16 val. 45 min. Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, Daunorų kaime, prie esančios fermos liepsnojo apie 20 šiaudų rulonų, nuo jų užsidegė netoliese stovėjęs teleskopinis krautuvas „Manitou“. Gaisro metu sudegė visos krautuvo degios detalės, apdegė apie 5 t šiaudų.

17 val. 45 min. Kaune, Panerių gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo ir ūkinio pastato vidus. Gaisro metu name apdegė dvi lovos ir spintelė, aprūko namo vidus, o ūkiniame pastate įrengtose gyvenamosiose patalpose taip pat apdegė dvi lovos, spintelės ir aprūko patalpos. Dūmų detektorių nebuvo. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį 14 val. 52 min. pranešta, kad Anykščių rajone, Viešintų seniūnijoje, Viešintėlių kaime, dega kombainas. Apdegė kombaino padangos, diržai, kitos degios detalės.

15 val. 47 min. Biržų rajone, Širvėnų seniūnijoje, Daudžgirių kaime, degė javai ir ražienos. Apdegė kombaino apačia, laukuose išdegė apie vienas ha javų ir apie vienas ha ražienų, taip pat vieno aro plote apdegė jaunuolynas.

16 val. 39 min. ražienos ir šieno rulonas degė Kelmės rajone, Liolių seniūnijoje, Šlyžiškės kaime. Gaisro metu apdegė šieno rulonų preso elektros laidai, išdegė 3 a ražienų, sudegė šieno rulonas.

18 val. 21 min. gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Šaukėnų seniūnijoje, Aunuvėnų kaime, dega kombainas. Gaisro metu smilko važiuoklėje susikaupę pelai, apsilydė šalia važiuoklės esantys kombaino elektros instaliacijos laidai.

Apie 21 val. Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Alijošiškių kaimo laukuose degė apie 100 šieno rulonų.

Penktadienį apie 23 val. gautas pranešimas, kad Alytuje, Naujojoje gatvėje, moters koja įstrigo prie pastato esančiose grotelėse. Ugniagesiai, panaudoję hidraulin3 įrangą, praplėtė groteles ir išlaisvino moters koją.

Sekmadienį apie 9 val. ryto Kupiškio rajone, Kupiškio seniūnijoje, Akmenytės kaime, iš 2 m gylio svarstyklių duobės ugniagesiai padėjo ūkininkui iškelti įkritusią karvę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją