Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai gavo žinių, jog iš Prancūzijos sostinės Paryžiaus atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas vilnietis. Jis buvo išsiųstas už minėtoje valstybėje padarytą nusikaltimą.

Tikrindami dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad 32-ejų Vilniaus gyventojas problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Jis nuo 2019 m. spalio vidurio yra ieškomas Vilniaus policijos kaip kaltinamasis už gimtinėje padarytą nusikaltimą. Negana to, įgulos perduotame voke kartu su kitais grąžintais dokumentais rasta ir, įtariama, suklastota lietuviška asmens tapatybės kortelė, išduota esą vilniečio vardu.

Pasieniečiai vyrą sulaikė ir pristatė į sostinės oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis ir dokumentas perduoti atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Iš viso 2020 m. pasieniečiai sulaikė 1774 įvairių šalių piliečius, kurių dėl nusikaltimų ar nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugininkai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)