Gruodžio pradžioje policijos pareigūnai užfiksavo padidėjusį Grigiškių gyventojų pranešimų skaičių, jog vieno iš daugiabučių kieme primėtyta išmestų švirkštų, o laiptinėje lankosi įtartini asmenys.

Atliekant slaptus ikiteisminio tyrimo veiksmus, gruodžio 19 d. buvo sulaikyti du Grigiškių gyventojai (gimę 1982 m. ir 1989 m.,), kurie ketino išplatinti narkotines ar psichotropines medžiagas dviems vyrams (gimusiems 1985 m. ir 1987 m.). Visi asmenys buvo sulaikyti. Atliekant neatidėliotinus procesinius veiksmus, kratų pas įtariamuosius metu buvo rasti pinigai, galimai įgyti nusikalstamu būdu, priemonės narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms fasuoti, dozuoti ir sverti.

Vienas iš įtariamųjų sumaniai slėpė narkotikus „slėptuvėje“ – asmens kratos metu aptikta prie lytinių organų prikabinti užspaudžiami maišeliai su milteliais viduje, galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Vilniaus apylinkės teismas dviem įtariamiesiems, įtariamus nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d., padarymu, skyrė grieščiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Policijos pareigūnai dėkoja už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar administracinį nusižengimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)