Rugpjūčio 13 d. apie 22 val. 25 min. Pagėgių sav., Gudų k., namo kieme, grupė vyrų sumušė vyrą (gim. 1991 m.) bei grasindami iššovė vieną šūvį į orą.

Nukentėjusysis į medikus nesikreipė.

Įtariamieji vyras (gim. 1971 m.) ir vyras (gim. 1984 m.) uždaryti į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.: Tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas,
baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų; ir pagal LR BK 253 str. 1 d.: Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją