Neįtikėtina ir nesuvokiama kankinimų istorija: 21-erių metų psichikos negalią turinti mergina savo močiutės buvo nuolat pančiojama, rišama prie grandinės, gyveno apleista, tuštinosi ten, kur miegojo. Tokį vaizdą pamatė neabejingų jaunuolių į Šalčininkų rajoną pakviesta TV3 laidos „TV pagalba“ komanda.
© TV3

Vaikinai, kurie paskambino „TV pagalbai“, negalėjo patikėti savo akimis, kai atokioje Kiaulėkų kaimo sodyboje išvydo po kiemą šlitinėjančią supančiotą moterį. Jie informavo policiją ir paskambino laidai „TV pagalba“. Tiesa, jaunuolių pasakojimu ne iš karto patikėjo net visko matę laidos kūrėjai. Neabejingi jaunuoliai atsiuntė įrodymą – telefonu darytas nuotraukas, kuriose matosi supančiota mergina.

Į Šalčininkų rajoną nuvykusi gelbėtoja Rūta prisipažįsta, kad tai buvo vienas baisiausių jos matytų įvykių. „Atvykusi iš pradžių puoliau į paniką, nes tos neįgalios mergaitės namuose nebuvo, ji buvo pabėgusi, o iš artimųjų niekas jos neieškojo. Vos ne per prievartą įsisodinome močiutę į automobilį ir už poros kilometrų radome Reginą įsispraudusią į kampelį. Drebančią ir kūkčiojančią.

Ji tūnojo susirietusi kamputyje prie negyvenamos sodybos, o kartu su ja buvo du šuniukai. Man apskritai pasirodė, kad vieninteliai, kurie užjautė iškankintą merginą, buvo toje sodyboje esantys gyvūnai“, – vieną kraupiausių filmavimų prisimena Rūta.

Paradoksalu, tačiau šuniukai sodyboje lakstė visiškai laisvi, nė vienas nebuvo pririštas.

„TV pagalbos“ laidoje pamatysite ir merginos reakciją pamačius močiutę. Regina šypsojosi Rūtai, kurią matė pirmą kartą, tačiau vos pamačiusi močiutę gūžėsi ir verkė. Regina negali papasakoti, kokias kančias ji patyrė, nes nekalba, tačiau vien jau randai ir žaizdos ant jos kojų byloja apie nuolatinį pančiojimą. Nors Regina nekalba, ji puikiai viską supranta ir paprašyta parodyti, kur miega, nuveda prie pradvisusios, nešvarios lovos, šalia kurios – keli gabalėliai visiškai supelijusios duonos.

Į sodybą atvykęs seniūnas tikino, kad buvo rašoma daugybė skundų, kad neįgali mergina prižiūrima netinkamai, tačiau teismas globą vis tiek skyrė močiutei. „Iš tiesų norėtųsi šiek tiek papurtyti visus dėl tos apatijos. Visi kaimynai žinojo, visas kaimas šnekėjo ir ne vienerius metus šnekėjo, kad ji buvo ne tik kankinama, bet ir prievartaujama. Girdėjo jos klyksmus, bet niekas nedrįso garsiai pasakyti ir paskųsti“, – pasakojo „TV pagalbos“ žurnalistė Rūta.

Ką apie neįgalios merginos būklę pasakys į sodybą atvykę medikai ir policijos pareigūnai? Kaip savo poelgius vertina pati globėja – Reginos močiutė? Visa šiurpą kelianti istorija jau pirmadienio vakarą 16.30 „TV pagalbos“ laidoje per TV3.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

G. Nausėda: Lietuvoje vidutinis darbo užmokestis yra pasibaisėtinai mažas (150)

„Eurostat“ duomenimis, kas trečias lietuvis gyvena ties skurdo riba, tačiau, pasak ekonomisto...

Tūkstančių gyventojų laukia pokyčiai: skaitiklius tikrins dažniau (241)

Pakeisti visus vandens skaitiklius, kur kas dažniau juos metrologiškai tikrinti, o kartu ir didinti...

Socialdemokratų skilimas Seime prasidėjo: dvi versijos

Partijoje likę socialdemokratai rengiasi frakcijų skyryboms Seime, ir buvusių bendrapartiečių...

Rusija išsigando itin pavojingų JAV ginklų: jau ruošia atsaką (75)

Iki 2022 m. JAV turės daugiau nei tūkstantį priešraketinės gynybos (PRG) sistemų, o tai...

Po apsilankymo Čikagoje: manote, kad Vilniuje automobilių stovėjimas brangus? (94)

DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas apsilankė trečiajame pagal dydį JAV mieste –...

Gali nugriauti legendinę Alytaus piceriją

Iki spalio pabaigos pačiame miesto centre esanti picerija „ Palermo ” turėtų būti nugriauta.

R.I.T.A. Gyvenimą pašventė Lietuvai, o dabar tenka kovoti dėl kompensacijų (466)

Iš Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų į atsargą savo noru išėjo apie 40...

Airijai smogė beprecedentė audra: paskelbta nacionalinė nepaprastoji padėtis ir „raudonas“ pavojus užfiksuoti 53 m/s vėjo gūsiai (23)

35 metrų per sekundę vėjas ir smarkus lietus užklupo Škotijos pietvakarius ir Anglijos šiaurės...

Anyta nuodijo nelaimės prislėgtos moters gyvenimą: tą kartą neištvėriau (15)

Taip jau nutiko, kad būdama vos kiek daugiau nei trisdešimties, tapau našle – vyras žuvo...

Interjero eksperto patarimai: kaip išsirinkti tinkamiausią apšvietimą namuose (1)

Šviestuvas šiuolaikiniuose namuose įgauna vis svarbesnį vaidmenį – tai ne vien kokybiško...