Prokurtūra informuoja, kad 55 m. metų S. P. buvo kaltinama to, kad nuo 2003 iki 2011 m., būdama atsakinga už įmonės finansų tvarkymą, siekdama pasisavinti svetimas pinigines lėšas bei pasinaudodama savo asmeniniu kompiuteriu, atliko daugiau nei 400 elektroninių bankinių operacijų, per kurias iš poliklinikos banko sąskaitos į savo asmenines bei savo sūnaus sąskaitas pervedė daugiau nei 1 milijoną litų.

Teismas finansininkę pripažino kalta pagal visus jai prokuratūros pateiktus kaltinimus, tačiau, atsižvelgęs į jos asmenybę (nė karto neteista, charakterizuojama gerai, padeda sergančiai motinai) skyrė mažesnį, nei numatyta sankcijose, bausmės vidurkį, t.y. 4 metų ir 6 mėn. laisvės atėmimo, atliekant bausmę pataisos namuose.

Nuteistoji taip pat turės atlyginti poliklinikai padarytą beveik 1 milijono litų turtinę žalą.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, jam vadovavo bei valstybinį kaltinimą teisme palaikė Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Laima Rokanskienė.

Prokurorės nuomone, teismo nuosprendis yra pagrįstas ir teisėtas, tačiau neįsiteisėjęs – jį galima skųsti Lietuvos apeliaciniam teismui.