Kaip galutinėse ir neskundžiamose nutartyse konstatavo Vilniaus apygardos teismo teisėjas Stasys Lemežis, įtariamiesiems suėmimą ikiteisminio tyrimo teisėjai pratęsė pagrįstai, todėl nėra teisinio pagrindo naikinti teismo nutartis.

Per savo atstovus R. Mironiukas ir L. Drūteika bandė teismą įtikinti, kad jiems galėtų būti skiriamos švelnesnės kardomosios priemonės.

Už grotų šiuo metu yra ir kiti du įtariamieji byloje - bendrovės „LUX PRO“ 22 metų sekretorė Monika Elenbergaitė bei vaikystėje įkaito dramą išgyvenęs 21 metų plungiškis Mantas Adomavičius.

L. Drūteika teisme yra pareiškęs, kad bendrai jį privertė nušauti D. Vaisėtą, todėl prieš nužudymą jis esą gėręs raminamuosius vaistus. Vaikinas sakė, kad „LUX PRO“ administratorės draugas M. Adomavičius atsisakė žudyti, nes su M. Elenbergaite ketino susieti savo gyvenimą.

Pasak šaltinių, mirties priežastį bandantys nustatyti teismo medicinos ekspertai įtaria, kad bendrovės „LUX PRO“ vadovas po žeme galėjo atsidurti dar gyvas.

DELFI jau skelbė, kad „LUX PRO“ administratorė buvo užmezgusi romaną su verslininku, nors tuo metu gyveno su M. Adomavičiumi. Jis pareigūnams prisipažino, jog praėjus savaitei po žmogžudystės jo bendras R. Mironiukas iškasė trąšomis apipilto ir nuogo palaidoto D. Vaisėtos kapą, kuriame ieškojo pusės milijono litų vertos auksinės grandinėlės ir 200 tūkst. Lt kainuojančio žiedo su briliantais.

Be to, paaiškėjo, kad dar balandžio pabaigoje D. Vaisėtos žudikai buvo įsibrovę į verslininko namus ir iš jo pavogę juvelyrinių dirbinių už beveik 115 tūkst. litų. Visą informaciją apie D. Vaisėtos turtus nusikaltėliai sužinojo iš su juo artimai bendravusios M. Elenbergaitės.

D. Vaisėta dingo birželio 10-ąją. Iš pradžių buvo manoma, kad jis kažkur išvyko, tačiau ilgą laiką nepavykus su juo susisiekti mobiliuoju telefonu artimieji kreipėsi pagalbos į policiją. Ji paskelbė dingusiojo paiešką.

Sulaikius įtariamuosius, paaiškėjo, kad verslininkas birželio 10-ąją apie 23 val. buvo nušautas Vilniaus rajone, šalia Nemenčinės esančiame miške. Jeigu kapavietės nebūtų parodęs jį nušovęs asmuo, greičiausiai D. Vaisėtos kūno niekas taip ir nebūtų radęs.