Pirminiais duomenimis, iš vieno eismo automobilio, patekusio į avariją, rūko dūmai.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, atvykus į avarijos vietą, nei prispaustų, nei sužeistų žmonių nebuvo.

Gelbėtojai atjungė lengvųjų automobilių „VW Passat“ bei „VW Golf“ akumuliatorius ir nuo išsiliejusių tepalų bei duženų nuvalė kelio dangą.

Alytaus apskrities policija 18 val. 50 min. patikslino avarijos aplinkybes:

15 val. 10 min. Alytaus r. Užubalių k., Ūdrijos kelyje susidūrė 3 transporto priemonės, kai „VW Golf“ vairuotojas (gim. 1993 m.) nepastebėjo, priekyje Alytaus kryptimi, lėtai judančių transporto priemonių ir į jas atsitrenkė.

„VW Golf“ atsitrenkė į „VW Passat“, kurį vairavo vyras (gim. 1994 m.), o šis atsitrenkė į priekyje jo važiavusį traktorių, vairuojamą vyro (gim. 1987 m.). Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintos transporto priemonės.

Paaiškėjo, kad „VW Golf“ vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus, jam nustatytas 3.36 prom. girtumas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją