Spaudos konferencijos metu Simonas Gentvilas pranešė, kad matomi akivaizdūs pažeidimai, nes atliekos negali būti kaupiamos po atviru dangumi. Taip pat pabrėžtina, kad įvykio vietoje buvo daug nepažymėtų konteinerių su medžiagomis, tai ir apsunkino gesinimo darbus.

S Gentvilas teigė, kad žala gamtai ir gyventojams tikrai buvo padaryta, dėl to gyventojai yra perspėjami. Informuojama, kad žala padaryta gruntiniams vandenims.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė spaudos konferencijoje teigė, kad 13.40 val. gaisras buvo likviduotas.

Pirminiais duomenimis, vienas ugniagesys patyrė šilumos smūgį. Teigiama, kad jam prireikė medikų pagalbos, jis įvykio vietoje buvo apžiūrėtas.


Kilo didžiulis gaisras

Delfi primena, kad apie įvykį pranešta 21.53 val. Nurodyta, kad gaisras kilo Palemono gatvėje esančioje pavojingųjų atliekų tvarkymu užsiimančioje įmonėje.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos gausios gelbėtojų pajėgos: dirbo net 45 ugniagesiai (Kauno PGV ugniagesiai ir dar 10 pareigūnų iš Vilniaus PGV, Šiaulių PGV ir Elektrėnų PGT), atvyko 10 gaisrinių autocisternų, 3 automobiliniai keltuvai, cheminių gelbėjimo darbų automobilis, iš Šiaulių atvažiavo štabo konteineris ir konteinerinis automobilis su putokšliu, iš Vilniaus – krovininis automobilis su putokšliu ir konteinerinis automobilis su gaisrinėmis žarnomis ir siurbline stotimi.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad 3.10 val. gaisras buvo lokalizuotas.

Dėl įvykio nuo ketvirtadienio 22 val. iki penktadienio apie 13 val. pareigūnai buvo uždarę eismą Palemono gatvėje.

Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą. Aplinkosaugininkai vertins žalą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją