Šiaulių apskrities policija praneša, kad pareigūnai vyrą sutiko prie vieno garažo, nešantį dėžę kontrabandinių cigarečių. Užsukę į garažo vidų, tyrėjai rado ir daugiau dėžių, kuriose buvo rūkalų: „NZ Gold“, „Minsk Superslims“, „Winston Blue“, „Minsk Capital QS“. Iš viso buvo rasta 8 tūkst. 596 pakeliai šiauliečiui priklausančių rūkalų, tarp jų ir elektroninių. Radinio vertė 32 tūkst. 750 eurų.

Vyrui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Kitą dieną su kontrabandinėmis cigaretėmis įkliuvo dar du šiauliečiai. Kelyje Kelmė-Šiauliai dirbę Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai nutarė patikrinti jų dėmesį patraukusią transporto priemonę „Opel Signum“. Automobilis pasuko į Lieporių kaimą ir įvažiavo į vieno gyvenamojo namo teritoriją. Pareigūnai pastebėjo, kad du vyrai iš jo bagažinės traukia dėžes.

Įėję į kiemą, tyrėjai prie automobilio rado tik vieną vyrą. Paaiškėjo, kad tai – 31-nerių metų šiaulietis, atvažiavęs pas savo draugą. Jo vairuotame „Opel Signum“ buvo rasta dėžė, kurioje buvo 500 pakelių cigarečių „NZ GOLD“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Kai kieme pasirodė 61-erių metų namo savininkas, pareigūnai jo paklausė, ar jis iš draugo pirko cigarečių? Vyras papurtė galvą ir pasiūlė apžiūrėti namą. Namuose tikrai nieko neleistino nebuvo rasta, bet kieme, už šiukšlių konteinerių, pastebėtos numestos dvi kartotinės dėžės, panašios į tą, kuri buvo rasta automobilyje „Opel Signum“.

Abu vyrai aiškino, kad jas kažkas permetė per tvorą. Rastose dėžėse buvo 1000 pakelių cigarečių „NZ GOLD“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Dar 500 pakelių kontrabandinių rūkalų buvo rasta namo savininkui priklausančiame automobilyje „Renault Grand Scenic“. Bendra nelegalių cigarečių vertė siekia 8 tūkst. 160 eurų.

Abiem vyrams gresia tūkstantinės baudos ir rūkalų konfiskavimas, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis, kuriuo buvo vežamos cigaretės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją