Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad 28 metų Zarasų r. gyventojas G. B. kaltinamas degalinėje šovęs į vyrą ir jį sunkiai sužalojęs. Jam pateikti kaltinimai ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

Incidentas, sukėlęs didelį atgarsį, įvyko beveik prieš metus, rugsėjo 7 dienos pavakarę. Apie 17 valandą vienoje Zarasų r. esančioje degalinėje pasigirdo keli šūviai. Vėliau liudytojai teigė, kad šaudyta buvo automobilyje BMW angliškais registracijos numeriais. Šaudė prie automobilio vairo sėdėjęs vyras.

Kitiems degalinės lankytojams pastebėjus, kas vyksta, šaulys iš automobilio išlipo ir pabėgo.

Keleivio vietoje sėdėjęs zarasiškis, ištiktas šoko, iš pradžių nesuprato esąs sužeistas. Pamatęs žaizdas ir pasijutęs prastai, jis sugebėjo pats automobiliu nuvažiuoti iki artimiausios gydymo įstaigos. Paguldytas į ligoninę, vyras buvo skubiai operuotas ir gydomas. Vėliau ekspertai nustatė, kad į nukentėjusįjį iš šaunamojo ginklo buvo pataikyta mažiausiai 2 kartus, kulkos pažeidė vidaus organus. Vyrui buvo sunkiai sutrikdyta sveikata.

Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir sunkaus sveikatos sutrikdymo atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Mantas Jurkėnas.

Pasak M. Jurkėno, kaltinamasis šaudyti į iš matymo pažįstamą vyrą pradėjo, kai šis degalinėje įsėdo į jo automobilį pasikalbėti.

Baudžiamasis kodeksas už sunkų sveikatos sutrikdymą numato laisvės atėmimą iki 10 metų, o už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu – areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

Byla perduota nagrinėti Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją