„Tikrai viskas yra chaotiška. Jūs matytumėte už kadro vaizdą, kokį palikau namie – vaiką, rėkiantį visa gerkle, šuo su kate tarp kojų painiojosi, vyras nuo ryto nevalgęs pusryčių“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ prisipažino pašnekovė.

Morgana sako niekada neįsivaizdavusi savęs ilgose motinystės atostogose ir kasdien namuose užsiimančios buitimi. Todėl vos pagimdžiusi, vos po kelių savaičių, ji grįžo į Seimą, o vyras liko namuose prižiūrėti sūnaus.

Morgana Danielė

Morgana sako esanti puikus pavyzdys, kad kai šeimoje dalinamasi tėvystės pareigomis, mama nėra pervargusi ir išsekusi. O vyrai turi ne padėti moterims auginti vaikus, o tiesiog patys auginti savo vaikus.

Iš pradžių gal nelabai jo žavėjo ta mintis, bet kai daug metų ruoši, tai, man atrodo, apsipranta. Gal pradžioje jam buvo nejauku, kad nesusitvarkys. O dabar tai aš, žinokite, grįžtu namo, sriuba garuoja, vaikas patenkintas krykštauja. Žodžiu, vyrui puikiai sekasi, švyti ir klesti namuose.

Morgana Danielė

O aš virtuvėje moku tik grikius išvirti, ir mano vyras puikiai žino, kad troškinio aš nepagaminsiu.

Bet tą minutę, kai baigėsi nėštumas, baigėsi visos bėdos. Aš tiesiog klestėjau ir jau nuo kitos dienos, pasidažiusi lūpas, buvau pasiruošus skristi į darbą“, – pirmą kartą atviraudama apie asmeninį gyvenimą prisipažino Seimo narė.

„Jei turėsime antrą vaikelį, tuomet vaiką auginti namie liksiu aš. Taip nė vienas nenutolsime nuo savo darbo“, – sako pašnekovė.

„Lietuviai labai linkę nutylėti ir į akis nesakyti blogų dalykų kitiems, tačiau aš ne tokia“, – paklausta apie seksizmą ir moterų teises sako Morgana. Ir pati ji nebijo pasirodyti netobula moterimi ar žmona.

Morgana Danielė

Pavyzdžiui, Morgana save vadina beviltiška virtuvėje, todėl kai vyras išvyksta į tėviškę savaitgaliui, ji patikina net netenkanti poros kilogramų, nes gaminti tikrai nelabai mėgsta. Todėl ji patikina išties esanti labai laiminga, kad surado žmogų, su kuriuo šeimoje abu vienas kitą papildo.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt