Šią naują programinę įrangą galima bus įdiegti sumaniuosiuose telefonuose (angl. smartphone) su „Google Android“ operacine sistema ir daugiau nei 100 mobiliųjų telefonų modelių, palaikančių „Java“ technologiją.

Už gamybą atsakingas „Skype“ direktorius Scottas Durchslagas interviu „Reuters“ pareiškė, kad pasaulinis ekonomikos nuosmukis kompanijai yra naudingas, nes klientai, įskaitant ir dirbančius verslo srityje, aktyviai ieško veiksmingų būdų sumažinti išlaidas.

„Mūsų reikalai niekada iki šiol nesiklostė taip palankiai. Į mus kreipiasi kompanijos, kurios anksčiau tikrai niekada nebūtų paskambinusios“, – pabrėžė S. Durchslagas, pridūręs, kad verslo klientams tenka apytikriai 30 proc. visų „Skype“ tinkle „iškalbėtų“ minučių. Palyginimui, 2008 m. pradžioje jų buvo 20 proc. Trečiąjį 2008 m. ketvirtį kompanija turėjo 370 mln. registruotų klientų.

Dabar su „Skype“ pagalba skambinti kitiems programos vartotojams visame pasaulyje, sumokėję tam tikrą nedidelį mokestį mobiliojo ir stacionaraus ryšio abonentams, įskaitant užsienio tiekėjus, galės ir mobiliojo ryšio vartotojai. „Skype“ veiks per įprastą mobilųjį ar WiFi tinklą, o už naudojimąsi reikės mokėti pagal standartinius operatorių tarifus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją