Nauja kainodara užtikrina, kad po Baltijos ir Šiaurės šalis keliaujantys „Omnitel“ klientai su Lietuvoje likusiais artimaisiais bendrautų negalvodami apie mobiliojo ryšio sąskaitą.

Pranešime žiniasklaidai teigiama, kad šis pasiūlymas automatiškai galioja visiems „Omnitel“ privatiems ir verslo klientams, kurie turi šiuo metu parduodamus planus, įskaitant ir „Omnitel Connect“. Pasikeisti ankstesnius planus į dabartinius galima nemokamai, o pasitikrinti, ar numeriui galioja šis pasiūlymas, galima paprastai įvedus savo numerį čia.

„Esame TeliaSonera“ šeimos dalis, todėl „Omnitel“ klientai gali naudotis visais įmonių grupės namų rinkos privalumais. Tai yra visiškai naujas etapas tarptinklinio ryšio rinkoje ir esame pirmieji Lietuvoje, pasiūlę „nulinius“ tarptinklinio ryšio tarifus šešiose šalyse“, – sakė „Teo“ ir „Omnitel“ privačių klientų padalinio vadovas Norbertas Žioba.

Nauja tarptinklinio ryšio kainodara apima praktiškai viską: skambučius toje šalyje ir į Lietuvą, visus įeinančius skambučius ir SMS bei mobiliuosius duomenis. Jei klientas yra pasirinkęs planą su neribotais skambučiais ir SMS, jis gali neribotai skambinti ir siųsti SMS tiek, pavyzdžiui, Švedijoje, tiek į Lietuvą.

Paprastas pavyzdys – pagal ES reguliuojamų tarifus Norvegijoje vieno gigabaito duomenų siuntimas kainuotų iki 200 eurų, tuo tarpu „Omnitel“ klientai pasirinkę mažiausią 1 GB planą už tą patį duomenų kiekį Norvegijoje mokės beveik 40 kartų mažiau.

Visose šiose šalyse jau veikia 4G tarptinklinis ryšys, todėl keliaujantys į užsienį „Omnitel“ klientai gali ne tik skambinti, rašyti ir naršyti internete pagal tokius pat tarifus, kaip būnant Lietuvoje, bet ir naudotis sparčiu ir kokybišku 4G internetu.

„Dabar keliaudami į šešias Šiaurės ir Baltijos šalis „Omnitel“ klientai savo skambinimo ir naršymo internete įpročius iš Lietuvos gali vežtis į užsienį nejausdami jokių nepatogumų. Būdami šiose šalyse jie gali drąsiai žiūrėti „Youtube“ filmukus naudodami savo Lietuvoje turimą mokėjimo planą“, – pažymėjo N. Žioba.

Tvirtina, kad kitos šalys aktualesnės

Bendrovės „Tele2“ atstovas Andrius Baranauskas sakė, kad „Tele2“ praėjusių metų statistika rodo, kad tik trys Šiaurės ir Baltijos šalys patenka į populiariausių kelionių krypčių dešimtuką. Lietuviai daug dažniau skambina iš Prancūzijos, Vokietijos ir Lenkijos nei iš Latvijos ar Švedijos.

Jo teigimu, tai yra priežastis, kodėl „Tele2“ pasirinko kitokią strategiją: „Mažesnesnes kainas siūlome ten, kur vartotojams jų reikia. Prieš daugiau nei metus pasiūlėme tam skirtą sprendimą: mūsų klientai visame pasaulyje gali kalbėtis Lietuvos tarifais naudodamiesi programėle „Tele2 Call“.

Tai – nemokama programėlė, skirta „Tele2“ vartotojams, kurie naudojasi išmaniaisiais telefonais su „Android“ arba iOS operacine sistema. Ją įsidiegę vartotojai iš užsienio gali skambinti nemokamai namo ir priimti skambučius naudodamiesi „Wi-Fi“ ryšiu viešbutyje, oro uoste ar bet kurioje kitoje vietoje.

„Žinoma, Europos Sąjungoje, kur nuo gegužės keičiasi reguliavimas ir kainos ir šiaip mažėja, tai ne tiek aktualu, tačiau tai ypač naudinga skambinantiems iš ne ES šalių, kuriose tarptinklinio ryšio kainos ypač didelės“, – sakė A. Baranauskas.

Bitė Lietuva“ atstovai patvirtino, kad jos klientams užsienyje kainos bet kuriuo atveju yra visai kitokios. Praėjusią savaitę „Bitė“ pristatė naujus planus, kurie tinklo klientams visoje Europoje leis bendrauti iki šešių kartų pigiau, lyginant su dabar galiojančiomis kainomis. „Panašias įvairias naujoves savo klientams siūlysime ir toliau, nes siekiame, kad „Bitės“ klientai, keliaudami Europoje, neberibotų savęs ir bendrautų taip, kaip jiems įprasta namuose“, – teigė „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas Pranas Kuisys.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (152)