„Mes žinome, kad esame čia. Žinome, kad žmonės egzistuoja. Žinome, kad šioje planetoje turime ilgą evoliucijos istoriją. Ir mes žinome, kad mūsų technologijos ateityje bus dar pažangesnės“, – Space.com teigia knygos autorius ir Montanos technologijų universiteto biologinės antropologijos profesorius Michaelas Mastersas.

„Manau, kad paprasčiausias paaiškinimas, jog čia [skraidantys NSO] esame mes patys.“

Nors tokia mintis skamba beprotiškai, M. Mastersas nėra pirmasis, pasiūlęs tokią mintį. Visgi, savo knygoje jis šią idėją gana aiškiai išdėsto remdamasis asmeninėmis antropologijos žiniomis.

Jei ateities mokslininkai turėtų galimybę grįžti į praeitį ir pasižiūrėti, kaip atrodė praeities žmogus – ne kažko iš mūsų išmokti, o tiesiog patyrinėti, kaip senovinę relikviją – jiems būtų per daug sunku atsisakyti tokios galimybės.

„Tariamo pagrobimo atvejai dažniausiai yra mokslinio pobūdžio. Tai greičiausiai yra ateities antropologai, istorikai ir kalbininkai, grįžtantys į praeitį gauti informacijos ir keliaujantys tokiu būdu, kokio dabartinėmis technologijomis mes negalime pasiekti“, – teigia M. Mastersas.

M. Mastersas taip pat mano, kad laiku keliaus ne tik ateities mokslininkai. Jis mano, kad kelionės laiku ateityje gali būti nauja ir labai didelė turizmo industrija.

„Be abejo ateityje bus tokių, kurie sumokės nemažus pinigus, kad galėtų grįžti laiku atgal ir stebėti mėgstamą istorijos laikotarpį. Kai kurios iš populiariausių turizmo vietų gali būti Gizos bei Maču Pikču piramidės Peru… senos ir priešistorinės vietos“, – tvirtina M. Mastersas.

Top naujienos