Šiomis permainomis labiausiai džiaugiasi Vilniaus gatvės gyventojai – duobėtas žvyrkelis tapo asfaltuota dviejų eismo juostų gatve. Čia įrengta moderni miesto infrastruktūra: paviršinių nuotekų tinklų surinkimo sistema, šaligatviai, gatvės apšvietimas; paklota asfalto danga, sutvarkyti įvažiavimai į daugiabučių kiemus.

„Išspręsta ne tik gyventojus varginusi duobėto ir dulkančio kelio problema, bet ir lietaus nuotekų tvarkymas. Iki šiol čia nebuvo paviršinių nuotekų surinkimo sistemos – lietaus ar pavasarinio atlydžio metu vanduo tvindydavo žemiau esančius garažus. „Grinda“ įrengė paviršinių nuotekų surinkimo sistemą, kuri neleis vandeniui kauptis paviršiuje“, – pasakoja darbus atlikusios bendrovės „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

Įmonės specialistai Vilniaus gatvėje taip pat sutvirtino šlaitą, įrengė techninį ir pėsčiųjų šaligatvį, sutvarkė septynis įvažiavimus į kiemus. Gatvės atkarpoje, kuri iki šiol skendėjo tamsoje, įrengtas modernus apšvietimas, prie namų sumontuoti požeminiai šiukšlių surinkimo konteineriai.

Šiemet Grigiškėse bus vykdoma ir daugiau darbų: numatyta sutvarkyti įvažiavimus į daugiabučių kiemus, įrengti ir atnaujinti beveik 900 m šaligatvių Šviesos, Kovo 11-osios, Kunigiškių gatvėse.

Vilniaus miesto daugiabučių namų kiemų tvarkymui šiemet bus skirta apie 2 mln. eurų, naujų šaligatvių įrengimui ir remontui – apie 0,8 mln. eurų, gatvių ir kelių priežiūrai, remontui ir asfaltavimui suplanuota apie 8 mln. eurų, skverų tvarkymui ir įrengimui – 1 mln. eurų, „Koriams“ kiemuose automobiliams statyti – 0,5 mln.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės