Palangos ir Šventosios moksleiviai dalyvavo piešinių konkurse „Mano gražiausios pasakos ir legendos apie Palangą ir jūrą“. Komisija atrinko 10 piešinių, kuriuos ant 2 metrų aukščio ir 1,4 metro skersmens margučių perpiešė palangiškis dailininkas Gintaras Lapas.

Piešinių autoriai: Nikolė Jonauskaitė, Kasparas Jasas, Emilia Sebeckis, Viltė Rakauskaitė, Domantas Barkauskas, Amelija Burvytė, Vėjas Kiuberis ir Marius Diemintas. Šimtmečio margučių ieškokite ne tik populiariose Palangos vietose, tokiose kaip Jūratės ir Kastyčio skvere, Meilės alėjoje ar šalia Palangos simbolio kurhauzo, bet ir pušynuose, jaukiuose parkeliuose ar miegamųjų kvartalų erdvėse.

Visus margučius galite apeiti žemėlapio arba mobiliosios programėlės „Walk15“ pagalba. Pasirinkę „Šimtmečio margučių Palangoje“ maršrutą, čia rasite išsamią informaciją apie kiekvieną margutį. Eikite pagal programėlėje nurodytą eiliškumą ir šalia kiekvieno margučio raskite kaspinėlį su užrašytu žodžiu. Surašę visus žodžius, perskaitysite eilėraščio ištrauką.

Palangos TIC kviečia parašyti jiems šio eilėraščio autorių ir nusifotografavę kartu su mėgstamiausiu margučiu nuotrauką atsiųsti el.paštu: komunikacija@pkjc.lt arba asmenine žinute į Facebook paskyrą. Laimėtojas bus skelbiamas balandžio 11 d.

Šimtmečio margučių ieškokite nuo kovo 27 d. iki balandžio 11 d.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos