Dalyvaukite
online apklausose
ir gaukite atlygį

Registruokis

Kaupk taškus

Keisk juos į prizus

Ką turėsiu daryti?

Tapę „Delfi Apklausos“ nariu į savo el. paštą gausite kvietimus dalyvauti apklausose, kurios Jums bus specialiai parinktos pagal demografines charakteristikas. Visų klausimynų pildyti neprivalote, bet turėkite omenyje, jog kuo daugiau apklausų užpildysite, tuo daugiau surinksite taškų, kuriuos galėsite iškeisti į prizus. Dalyvavimas apklausose yra savanoriškas ir anonimiškas.

Kodėl verta dalyvauti?

Pildydami apklausas ne tik turėsite galimybę išsakyti nuomonę socialiai svarbiais klausimais, paveikti sprendimus dėl produktų, paslaugų ar žiniakslaidos turinio, bet taip pat kas kartą sudalyvavę apklausoje gausite taškų, kuriuos kaupsite ir galėsite keisti į prizus.

Prizai

Tai padėka Jums, už atsakingą dalyvavimą tyrimuose. Kuo daugiau taškų sukaupsite, tuo prizo vertė bus didesnė. Prizų sąrašas nuolat pildomas ir atnaujinamas.

1 mėn. „Delfi Plius“ prenumerata = 400 taškų.

Kuo daugiau taškų sukaupsite, tuo ilgesnę prenumeratą gausite dovanų. Už 1200 taškų net 3 mėn. skaitysite solidųjį „Delfi Plius“.

„Pigu.lt“ 5 eur. dovanų kuponas – 1000 taškų.

Daugiau anketų – daugiau „Pigu.lt“ eurų smagiems pirkiniams.

Norite dalyvauti apklausose?

Kas ir kaip gali tapti „Delfi Apklausos” nariu?

Dalyviu gali tapti bet kuris vyresnis nei 16 m. Lietuvos gyventojas

Jums tereiks užpildyti registracijos formą čia, gavę registracijos patvirtinimo laišką, aktyvuokite paskyrą ir laukite pakvietimų dalyvauti apklausose.

Paskyros profilyje rasite daug skirtingų temų profilio klausimų, kuriuos galite atsakyti - tai padės tyrėjams siųsti Jums tinkamas ir aktualias apklausas. Šių klausimynų pildyti neprivalote, tačiau tokiu atveju sulauksite mažiau kvietimų sudalyvauti apklausose.

Svarbu! Užsiregistruoti „Delfi Apklausos“ programoje vienas žmogus gali tik kartą.

Kaip sužinosiu, kad esu kviečiamas dalyvauti apklausoje?

Apie naujas apklausas sužinosite gavę el. laišką su pakvietimu ir aktyvia apklausos nuoroda. Dėl to raginame reguliariai tikrinti savo el. pašto dėžutę, o apklausą pildyti taip greitai kaip tik galite, nes pasiekus reikiamą apklaustųjų kiekį, apklausa tampa nebeaktyvi.

Kaip man bus atlyginta už dalyvavimą apklausose?

Už dalyvavimą apklausose respondentams priskiriami taškai. Kiekviename kvietimo dalyvauti laiške bus nurodyta kiek taškų gausite. Taškai priskiriami kai respondentai atitinka atrankos taisykles ir iki galo užpildo apklausą.

Kaip galima panaudoti sukauptus taškus?

Sukaupę pakankamai galėsite juos keisti į „Delfi Plius“ prenumeratą ar įvairius dovanų čekius iš siūlomo sąrašo. Detalią instrukciją apie taškų panaudojimą rasite čia.

Surinktą taškų kiekį bei prizų, į kuriuos gali keisti taškus, sąrašą respondentas visada gali pasitikrinti prisijungęs prie savo paskyros. Taip pat savo paskyroje, respondentas gali atlikti ir taškų keitimą į prizą. Visi mūsų prizai yra elektroniniai, tad atlygis Jus greitai ir tiksliai pasieks elektroniniu laišku, ar tai būtų „Delfi Plius“ turinio prenumerata, ar dovanų kuponai.

Svarbu! Jūsų taškai priskiriami Jums, jie negali būti perduoti kitam „Delfi Apklausos“ dalyviui.

Kokiuose tyrimuose dalyvausiu?

Pildydami įvairaus pobūdžio anketas ir atsakinėdami į klausimus dalyvausite ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose tyrimuose. Programos „Delfi Apklausos“ tyrimai vykdomi bendradarbiaujant su tarptautine tyrimų platforma „Syno Panel” (Daugiau info www.synoint.com). Įvertinus jūsų pateiktus socialinius ir demografinius kriterijus, galite būti pakviestas dalyvauti ne tik vietiniuose, bet ir įvairiuose tarptautiniuose tyrimuose, kurie yra vykdomi Lietuvoje. Net ir tokiais atvejais niekas negaus prieigos prie Jūsų asmeninių duomenų. Nepaisant kuriai šaliai skirtas klausimynas, už atsakingai užpildytas anketas gausite taškų, kuriuos galėsite iškeisti į prizus.

Ar mano asmens duomenys yra saugūs?

Delfi Apklausos - visiškai saugus ir konfidencialus būdas reikšti savo nuomonę. Visi Jūsų duomenys taip pat atsakymai į apklausas naudojami tik apibendrintai duomenų analizei griežtai laikantis ESOMAR tyrėjų etikos kodekso, o gauti asmens duomenys yra kaupiami, saugomi ir tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme, Europos Sąjungos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 bei kituose Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiuose teisės aktuose numatytus reikalavimus.

Garantuojame duomenų saugumą tiek vietiniu lygiu, tiek pildant tarptautinių „Syno Panel” tyrimų klausimynus.

Išsamiau apie su Jumis susijusių duomenų saugumą ir panaudojimą galite paskaityti skiltyje taisyklės.