Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, ant stilizuoto podiumo buvo galima išvysti ir sutuoktinius, standartinių šokių šokėjus, daugkartinius šalies čempionus ir Europos bei pasaulio čempionatų prizininkus Lina Chatkevičiūtę-Vėželienę ir Donatą Vėželį bei plaukų stilistą Karolį Murauską su augintiniais.

„Tiesiog vieną dieną „šovė“ į galvą idėja, kaip „kietai“ atrodytų, jei podiumu žingsniuotų ne žmonės, o šunys. Tai kažkas neregėto, keliančio dideles emocijas“, – apie sumanymą pasakojo M. Mackevičius.

Dizaineris anksčiau keturkojams aprangos nebuvo kūręs, tad jam ši kolekcija buvo labai įdomus iššūkis. Apžiūrėjęs specializuotų parduotuvių asortimentą, šiuo metu parduodamus rūbelius keturkojams, Mantas suprato, jog gali tai padaryti geriau, tuomet, pasak jo paties, ir griebė jautį už ragų.

„Pats auginu labai protingą mišrūnę Nikutę, kuri, regis, visad nori elgtis kaip žmogus. Ji mielai matuojasi mano džemperiukus, ir, regis, džiaugiasi juos nešiodama. Taip pat pastebėjau, kad ir kitiems šunims patinka nešioti mano kurtą aprangą. Matyt, ir keturkojams smagi ta idėja, kad jie irgi yra aprengti rūbais, kaip ir jų šeimininkai. Nepaisant to, kad rūbeliai ne tik papuoš jūsų augintinį, jie dar ir padės apsisaugoti nuo peršalimo“, – šypsodamasis teigė Mantas, ir pats su augintine Nikute, demonstravęs savo naujausią kolekciją, scenoje pasirodęs kaip finalinis modelis.
Šunų rūbų kolekcijos pristatymas, Valdo Kairio nuotr.

„Norėjau, kad rūbai būtų kuo panašesni į žmonių nešiojamus, tai suteikia neįtikėtino mielumo. Taip pat didelį dėmesį skyriau kokybei: apranga siuvama Lietuvoje, iš aukščiausios kokybės trikotažo. Nepasakiau smagiausios dalies – šiuos rūbus galima bus individualizuoti pasirinktu užrašu arba paveikslėliu, o šeimininkai galės įsigyti džemperį, pagamintą iš to pačio trikotažo”, – po kolekcijos pristatymo sakė M. Mackevičius, „TavoMada.lt“ įkūrėjas, turintis savo kūrybos studiją Kauno „Drobės“ fabriko pastate.

Vakaro kaltininkas M. Mackevičius renginio metu paskleidė žinutę, kad visi keturkojai nusipelnė lygiai tokios pat meilės, nesvarbu ar jie iš veislyno ar prieglaudos, grynaveisliai ar mišrūnai.

„Visiems žmonėms, kaip ir visiems šunims, reikia didelės meilės“, – sakė kūrėjas, o šiems jo žodžiams paantrino gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ atstovai, dalyvavę renginyje.

Pasak Manto, lai meilė dalykams, kuriuos darome, visada būna mūsų didžiausioji prasmė. Po renginio dizaineris dėkojo visiems savo bičiuliams ir rėmėjams, kurie padėjo įgyvendinti šią unikalią idėją.

„Šis renginys yra tikrai vertas aplodismentų. Tokio pobūdžio vakarus reikėtų organizuoti kuo dažniau“, – įsitikinęs plaukų stilistas Karolis Murauskas. Jis sutiko dalyvauti mados kolekcijos pristatyme, kadangi labai myli gyvūnus. Ir pats jau aštuonerius metus augina kinų kuoduotųjų veislės kalytę, vardu Dolčytė.
Šunų rūbų kolekcijos pristatymas, Valdo Kairio nuotr.

„Aš be jos neįsivaizduoju savo gyvenimo. Ji tokia miela ir gera, suteikia tiek daug gyvenimo džiaugsmo“, – po renginio kalbėjo Karolis. Plaukų meistrą kartu su augintine Dolčyte dizaineris papuošė dangiškos spalvos apranga.

Šokėjai sutuoktiniai Lina ir Donatas Vėželiai renginyje pasirodė drauge su savo augintiniu šiurkščiaplaukiu miniatiūriniu taksu Doniu, kurį pora augina bemaž devynerius metus. Donatas Linai šią gyvą dovaną įteikė sužadėtuvių proga.

„Jis nuolatinis mūsų palydovas ir namuose, ir darbe, visur nori būti kartu ir mėgsta viskam vadovauti. Kiekvieną rytą pirmas jau laukia kelionės į darbą prie garažo durų“, – šypsodamasi pasakojo Lina.

Pasak žinomos moteris, Donis yra puikus jos ilgų pasivaikščiojimų kompanionas. Tiesa, dažniau jis, o ne šeimininkė, nurodo vaikščiojimo maršrutą ir jokiu būdu nenusileidžia. Toks jau yra, pasak pašnekovės, užsispyrusio takso charakteris. Į gyvūnų aprangą sutuoktinių pora žiūri žaismingai. Patys savo augintinį rengia tuomet, kai užklumpa šaltas žiemiškas Lietuvos oras arba stiprus lietus.

„Šuo geriausias žmogaus draugas – tai auksinė auksinė, ir tikrai jos nepaneigsi“, – įsitikinę Kauno „Sūkurio“ klubo, šiemet minėsiančio 60-metį, šokėjai Lina ir Donatas. Visai neseniai sutuoktiniai grįžo iš įtemptos kelionės Vokietijoje, ir šis renginys jiems buvo puikus būdas prasiblaškyti, atsipalaiduoti nuo darbų ir pasimėgauti gyvūnų mylėtojų draugija bei puikiu oru gražiame Pažaislio vienuolyno parke.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės