Kalytės liūdesys sujaudino tūkstančius: vilties neturėjęs gyvūnas šiandien atrodo kitaip

 (8)
Pitbulio veislės kalytės vardu Electra išraiška iškalbingesnė už visus žodžius. Kai jos šeimininkai ją paliko prieglaudoje Kalifornijoje, atrodė, tarsi 3-ejų metų pitbuliui iš skausmo plyšta širdis, rašo thedodo.com.
Electra pasikeitė neatpažįstamai
© DELFI montažas

Gyvūnų prieglaudos „JL Rescue“ įkūrėja Tiffany Tan stebėjosi, koks iškankintas atrodė gyvūnas. „Ji buvo tokia liūdna. Tikiu, jog kartais šunys suvokia, jog yra palikti ir niekam nereikalingi. Tuomet jie tiesiog pasiduoda“, – „The Dodo“ sakė ji.

Savo aptvare Electra atrodė taip, tarsi nebeturėtų jokios vilties. Vis dėlto, neįtikėtinai liūdno gyvūno nuotrauka greitai apskriejo visą „Facebook“ erdvę ir tai jai padėjo greitai surasti naujus namus.

T. Tan stengėsi pasirūpinti Electra ir, laimei, situacija greitai buvo išspręsta. Moters draugas Adriane'as Silvano pasisiūlė laikinai priglausti kalytę.

Electra iškart pasikeitė – kalytės pokyčiai nustebino T. Tan. „Ji tapo visai kitu gyvūnu. Ji buvo laiminga, norėjo prisiglausti. Tapo pačia mieliausia būtybe. Jei palygintumėte nuotraukas – nepatikėtumėte, jog tai tas pats gyvūnas.“

Pagaliau nutiko taip, jog laikini kalytės namai tapo jos namais visam gyvenimui.

„Mano draugas ketino tik laikinai priglausti Electrą, tačiau jis ją greitai pamilo ir priglaudė visam laikui. Kalytė nuostabi, nė kiek neagresyvi ir puikiai išauklėta. Ji puikiai sutaria su kitais gyvūnais ir vaikais – ji tiesiog puiki.“

Pasižiūrėkite, kaip pasikeitė kalytė!

@Laadopt...Electra... the face of the shelter dog... she looks like a queen!!

A post shared by Tiff-JL Animal Rescue (@tftann22) on May 27, 2017 at 10:07pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Pristatė baldus katėms: gyvūnams sunku atsispirti (2)

Pristatė baldus katėms: gyvūnams sunku atsispirti
IKEA neseniai pristačius baldų augintiniams kolekciją, įmonė „Okawa Kagu“ pristatė tik katėms skirtą baldų seriją, kuri tobulai išlepins Jūsų katiną, rašo BoredPanda.com.

Macrono šuo filmuojant kameroms nusišlapino ant Eliziejaus rūmų židinio (1)

Macrono šuo filmuojant kameroms nusišlapino ant Eliziejaus rūmų židinio
Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (Emanuelio Makrono) šuo Nemo (Nemas) nusišlapinęs ant Eliziejaus rūmų židinio sutrikdė šeimininko susitikimą su savo vyriausybės nariais.

Nuskriausta kalytė bijojo visko: šalia mažo berniuko pasijuto geriau (18)

Nuskriausta kalytė bijojo visko: šalia mažo berniuko pasijuto geriau
Kiekvienam norisi ką nors mylėti. Ankstesni kalytės Noros šeimininkai ją kankino, todėl šiandien ji visko bijo – visko, išskyrus mažą berniuką, rašo BoredPanda.com.

Užburiančios nuotraukos: susipažinkite su kemperiu keliaujančia ožka (4)

Užburiančios nuotraukos: susipažinkite su kemperiu keliaujančia ožka
Frankie Rae – kiečiausia keliaujanti ožka, kokią tik jums yra tekę matyti. Tai ne pokštas: kartu su savo šeimininkais ji gyvena kemperyje ir yra pasiruošusi visiems kelionių nuotykiams. BoredPanda.com dalinasi įspūdingomis keliaujančios ožkos nuotraukomis.

Niekam nereikalinga kalytė rado savo pašaukimą: tapo puikia pareigūne (6)

Niekam nereikalinga kalytė rado savo pašaukimą: tapo puikia pareigūne
Floridos valstijos Mariono apygardos šerifo tarnyba neseniai įdarbino itin mielą keturkoję kolegę. 5-erių metų biglio ir korgio mišrūnė Lily tapo terapine kalyte. Jos pareigos – padėti nukentėjusiems vaikams pasijusti geriau, kuomet tenka kalbėtis su tyrėjais, rašo thedodo.com.

10 gyvūnų, kuriems nepasisekė nuotraukose atrodyti gerai (11)

10 gyvūnų, kuriems nepasisekė nuotraukose atrodyti gerai
Visi turime tą nelaimėlį draugą, kuris nuotraukose atrodo keistai. Fotografuojamas jis būtinai turi sumirksėti, bauginančiai tykoti fone arba vėpsoti į kamerą apsvaigusiu žvilgsniu – jei ne jis, jūsų nuotraukos būtų tobulos, rašo BoredPanda.com.

Ežiuko fotosesijas seka tūkstančiai: šįkart jis tapo iškylautoju

Ežiuko fotosesijas seka tūkstančiai: šįkart jis tapo iškylautoju
Azuki – 170 tūkst. sekėjų instagrame turintis ežiukas, pamėgtas dėl savo neįprastų fotosesijų miniatiūriniame namelyje. Visai neseniai jis pasirodė naujame amplua ir tapo iškylautoju – į gamtą išvykęs ežiukas turėjo sau pritaikytą mažytę palapinę, baidarę ir kepsninę, rašo BoredPanda.com.

Katėms alergiškas vyras pagamino baldą, nuo kurio jos nenori nulipti (18)

Katėms alergiškas vyras pagamino baldą, nuo kurio jos nenori nulipti
Tiltus katėms gaminantis Mike'as prisipažįsta, kad visą gyvenimą buvo alergiškas katėms ir šunims. Vyras pajuto didelį palengvėjimą, kai galėjo išsikraustyti iš gimtųjų namų, kuriuose buvo laikomi šeimos augintiniai. Vis dėlto, atsisveikinti su varvančia nosimi ir niežtinčia oda jam nepavyko, rašo BoredPanda.com.

Vyras nesėdi vietoje: atsisakė darbo, namų ir leidosi į kelionę su kate (37)

Vyras nesėdi vietoje: atsisakė darbo, namų ir leidosi į kelionę su kate
Gal tai tik paprastas juoda katė iš prieglaudos, tačiau jai teko nukeliauti daugiau nei 50 tūkst. kilometrų kemperiu Australijoje. Katė Vilou ir jos šeimininkas Ričis kartu keliauja nuo 2015 m. gegužės, kuomet paliko gimtąjį Hobarto miestą, esantį Tasmanijos valstijoje, rašo BoredPanda.com.

Ar matote nuotraukoje pasislėpusį apuoką? (34)

Ar matote nuotraukoje pasislėpusį apuoką?
Tiems, kas šioje nuotraukoje mato tik šakų tinklą, teks įsižiūrėti atidžiau. Iš pirmo žvilgsnio sunku patikėti, tačiau tarp jų slepiasi apuokas. Art'as Wolfe'as fotografijų projektą „Vanishing Art“ pradėjo dar 1989 m., tačiau tebetęsia iki šiol, rašo BoredPanda.com.

Meilė iš pirmo žvilgsnio: pirmieji susitikimai su būsimais augintiniais (6)

Meilė iš pirmo žvilgsnio: pirmieji susitikimai su būsimais augintiniais
Pirmoji pažintis su būsimu keturkoju šeimos nariu yra viena iš džiaugsmingiausių ir jausmingiausių patirčių gyvenime. Pirmasis prisilietimas prie šaltos ir drėgnos nosies, pirmasis lyžtelėjimas ir šuolis ant naujojo šeimininko kelių – to neįmanoma pamiršti, rašo BoredPanda.com.

Netikėta gyvačių fotosesijos kulminacija: mirtinas kirtis nesustabdė fotografo (14)

Netikėta gyvačių fotosesijos kulminacija: mirtinas kirtis nesustabdė fotografo
Gyvatės. Daugybė žmonių pagrįstai jų bijo, tačiau niekas nedrįsta neigti, kad šie sutvėrimai yra savitai gražūs. Šį grožį nusprendė įamžinti fotografas Mark'as Laita savo nuotraukų albumui „Serpantinas“. Knygoje vaizduojamos gyvatės, kurių ryškiaspalvius raštus pabrėžia juodas fonas, rašo BoredPanda.com.

Neįtikėtinai mieli galvijai: susipažinkite su škotų hailendais (25)

Neįtikėtinai mieli galvijai: susipažinkite su škotų hailendais
Pagalvojus apie mielus, mažus pūkuotus gyvūnus, pirmiausia dauguma įsivaizduoja kačiukus, lapes arba pandas. Tiesa, vienos veislės veršiukai atrodo ne mažiau mieli nei anksčiau minėti gyvūnai, rašo BoredPanda.com.

Tarptautinėje parodoje – kilmingos gražuolės

Tarptautinėje parodoje – kilmingos gražuolės
Spalio 7-8 dienomis 10-17 val. Kauno „Girstučio“ kultūros centre vyks tarptautinė kačių paroda. Visi gyvūnų mylėtojai kviečiami pasigrožėti retomis kačių veislėmis iš viso pasaulio.

Nekasdienis reginys: parodė didžiausią sraigę pasaulyje (3)

Nekasdienis reginys: parodė didžiausią sraigę pasaulyje
Adrian'as Kozakiewicz – Europoje daugiausiai vabzdžių auginantis jų tyrinėtojas, besidomintis vabzdžiais iš viso pasaulio. Neseniai A. Kozakiewicz savo sekėjams internete parodė milžinišką sraigę, vadinamą archachatina marginata arba vakarų Afrikos sraige, išsiskiriančią savo milžinišku dydžiu, rašo BoredPanda.com.