Naujajame teatre dirba garsūs, pripažinti režisieriai ir teatro trupės – Oskaro Koršunovo Vilniaus miesto teatras, Gyčio Ivanausko teatras, Cezario Grupė (režisierius Cezaris Graužinis).

Pasak teatro pranešimo spaudai, kovo mėnesį - viena didžiausių naujienų ir įvykių „Domino“ teatre - sensacingos premjeros „Vilnius – Dakaras“ pristatymas su Vytautu Šapranausku ir seksualiausia Lietuvos aktore Inga Jankauskaite.

„Domino“ teatras neapsiriboja vien tik spektaklių kūrimu ir pristatymu žiūrovams. Nuo vasario mėnesio buvo pradėtos organizuoti Kosto Smorigino ir Olego Ditkovskio akustinių koncertų gastrolės po Lietuvą.

Per vienerius savo gyvavimo metus teatras ne tik prisistatė vilniečiams, bet ir ypatingai daug gastroliavo po Lietuvą. O pastaruoju metu „Domino“ teatre Vilniuje vis daugiau gastrolių rengia kitų miestų teatrai. Didžiųjų Lietuvos miestų (Panevėžio, Kauno, Klaipėdos) teatrai, atvykę su gastrolėmis i Vilnių, renkasi „Domino“ teatrą.

Artimiausi kitų teatrų spektakliai „Domino“ teatre

Vasario 28 d. vilniečius į „Domino“ teatrą kvies Šilutės miesto dramos teatro trupė, pristatanti režisieriaus Sergėjaus Paciuko spektaklį „Casting Nr.1“, pagal Andrzej Maleszka pjesę „Jesiek" ir Marsha Norman kūrinį "Labanakt, mama".

Spektaklis, pasakojantis apie kitokią, godžiai žiūrovo akiai nematomą, aktoriaus gyvenimo pusę ir priverčiantis susimąstyti.

Kovo 6 d. Kauno valstybinis dramos teatras pristatys režisierės Ramunės Kudzmanaitės tragikomišką spektaklį „Antoškos kartoškos“, pagal to paties pavadinimo Mariaus Macevičiaus pjesę.

Tai pirmoji drama, atvirai ir su humoru kalbanti apie skaudžią šiandienos realiją – masinę lietuvių emigraciją į užsienį. Pagrindinio personažo Antano mama Birutė grįžta trumpam iš Škotijos parduoti buto pajūryje, kad galėtų su įtartinu arabu nusipirkti restoraną Edinburgo centre.

Balandį „Domino“ teatre bus parodytas Panevėžio miesto Juozo Miltinio dramos teatro spektaklis „Pižama šešiems“. Vilniečiai turės galimybę pasimėgauti nuotaiką keliančia, pagal Marco Camoletti pjesę režisieriaus Rolando Atkočiūno sukurta tikra prancūziško stiliaus komedija apie vyrus, žmonas, meilužius ir meilužes.

Gegužės mėnesį Vilniuje planuojamos Klaipėdos dramos teatro spektaklis režisuotas Dalios Tamulevičiūtės „Viskas apie moteris“. Šiuolaikinio kroatų dramaturgo Miro Gavrano, 1999-aisiais pripažinto geriausiu vidurio Europos rašytoju pjesė apie vidinį šiuolaikinių moterų pasaulį.

„Domino“ teatre balandžio mėnesį jau ne pirmą kartą vaidins garsi trupė „American Drama Group“. Tai bene daugiausiai pasaulyje gastroliuojanti teatro trupė, pastaruoju metu vis daugiau gastroliuojanti Rytų Europoje.

„American Drama Group“ moderniai pastatyti klasikiniai dramos kūriniai sutraukia didžiules minias jaunimo, mokinių ir jų mokytojų. Balandžio mėnesį „Domino“ teatre išvysime Oscar Wilde „The Canterville Ghost“. Gruodį šiame teatre buvo suvaidintas didelio populiarumo sulaukęs W.Šekspyro spektaklis „Makbeth“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją