Prieš skrisdami atgal į Kanadą „Raptors“ krepšininkai Jutoje 109:100 (29:26, 24:28, 36:28, 20:18) parklupdė „Jazz“ (5/4) komandą ir iš kelionės namo grįš su 3 pergalėmis bei 3 nesėkmėmis kišenėje.

J. Valančiūnas susitikimą pradėjo starto penkete ir iš viso ant parketo praleido 21 minutę. Per šį laiką 213 cm ūgio uteniškis pasižymėjo 6 taškais (2/5 dvit., 2/2 baud. met.), 8 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu bei 2 blokais. Tiesa, 25-erių lietuvis ir sykį suklydo bei išnaudojo 6 pražangų limitą.

Savo metimus iš žaidimo JV realizavo skirtingose rungtynių dalyse: taškų sąskaitą atidarė jau pirmoje rezultatyvioje komandos atakoje, įmetęs puskablį, o ketvirtame kėlinyje pasižymėjo įspūdingu dėjimu po pikenrolo. Mūsiškiui nesutrukdė net ir tai, kad jis buvo dviejų „Jazz“ atstovų apsuptyje.

„Jonas suprato, kad jo laukia pasipriešinti ketinsiantis Gobertas, todėl lietuvis nusprendė kamuolį tiesiog sugrūsti iš viršaus“, – epizodą vertino rungtynių komentatoriai.

Visgi šeimininkų milžinas iš Prancūzijos neliko skolingas. Dar antro kėlinio viduryje J. Valančiūnas pateko į Ruddy Goberto „plakatą“.

Joe Ingles was feeling this dunk from Rudy Gobert... pic.twitter.com/JJsJigyKKg
— Andy Bailey (@AndrewDBailey) November 4, 2017

216 cm ūgio prancūzas už Joną žaidė kur kas daugiau – net 35 minutes – ir pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 2 blokus. Pagal rezultatyvumą jis buvo trečias „Jazz“ komandoje, kurios neišgelbėjo ir puikus naujoko Donovano Mitchello pasirodymas. Gynėjo sąskaitoje – 25 taškai.

Tuo metu „Raptors“ gretose puolime ryškiausiai spindėjo DeMaro DeRozano žvaigždė. Toronto ekipos lyderis pataikė 7 dvitaškius iš 13, 3 tritaškius iš 7, realizavo visus 14 baudų metimų ir mačą užbaigė su 37 pelnytais taškais.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25 (9/20 metimai iš žaidimo), Rodney Hoodas 17, Rudy Gobertas 15, Ricky Rubio 13, Joe Inglesas 11 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37 (6 kld.), Kyle'as Lowry (10 rez. perd.) ir Normanas Powellas po 15, Serge'as Ibaka 10 taškų.