Luizianos valstijos atstovai svečiuose 116:103 (26:20, 27:22, 27:23, 36:38) pranoko Atlantos „Hawks“ (29-35) ekipą ir įsitvirtino penktoje Vakarų konferencijos vietoje.

„Pelikanus“ į priekį skraidino Trey'us Murphy su 28 ir Zionas Williamsonas su 27 taškais.

C. J. McCollumas parūpino 20 taškų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas per 17 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/2 dvitaškis, 2/2 baudos), 9 sugriebtais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 2 blokais ir 2 klaidomis.

JV antrą mačo pusę pradėjo nuo atsarginių žaidėjų kėdžių ir aikštėje pasirodė tik penkioms minutėms trečiame kėlinyje.

„Vanagų“ gretose išsiskyrė Bogdanas Bogdanovičius su 25 ir Dejounte Murray'us su 23 taškais (11 rez. perd.).

Tuo metu 14 taškų surinkęs Saddiqas Bey'us ketvirtame kėlinyje susižeidė kelį ir prisijungė prisijungė prie jau anksčiau traumuotų komandos draugų Trae Youngo bei Jaleno Johnsono.