Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 110:119 (11:26, 28:24, 29:32, 42:37) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (22-9) pranašumą.

J. Valančiūnas ant parketo praleido 24 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit.). Didžiąją dalį taškų lietuvis surinko ketvirtajame kėlinyje.

Vidurio puolėjas prie taškų kraičio pridėjo 10 atkovotų kamuolių, 1 perimtą kamuolį, 1 bloką, 2 klaidas ir 2 pražangas.

Tuo metu „Nuggets“ žvaigždė N. Jokičius užfiksavo septintąjį sezono trigubą dublį bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Serbas per 33 minutes pelnė 31 tašką (10/14 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Willas Bartonas 19, Jamalas Murray ir Masonas Plumlee po 15, Gary Harrisas ir Jerami Grantas po 12.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 20, De'Anthony Meltonas 17, Ja Morantas 16 (8 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15 (5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)