Ketvirtąjį kėlinį labai prastai pradėję Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 122:128 (31:28, 31:27, 38:35, 22:38) turėjo pripažinti Oklahomos „Thunder“ (17-22) pranašumą.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Grizzlies“ dar pirmavo 102:90, tačiau tuomet Memfio klubas sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo 22:6 bei persvėrė rezultatą 112:108.

Svečiai nesustabdė įsibėgėjusių „Thunder“ krepšininkų ir paskutinėmis minutėmis. Greitai Oklahomos ekipos pranašumas tapo dviženkliu (126:115), o tai garantavo jai pergalę.

„Grizzlies“ klubą skandino „Thunder“ tritaškiai – šeimininkai iš viso jų pataikė 16 iš 31 (52 proc. taikl.). Memfio komanda iš toli pataikė 7 metimus iš 22 (32 proc. taikl.).

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 kamuolius perėmė.

Pagal atkovotus kamuolius į lietuvį galėjo lygiuotis nebent Aleksejus Pokuševskis. Karjeros mačą žaidęs 19-metis „Thunder“ serbas pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 30, Aleksejus Pokuševskis 23 (10 atk. kam.), Kenrichas Williamsas 17.

„Grizzlies“: Ja Morantas 22, Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas 16 (14 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)