Nuo pirmos iki paskutinės akimirkos pirmavę „Pelikanai“ trečiame kėlinyje sužaidus 4 minutes susikrovė rekordinę 20 taškų persvarą (82:62), tačiau „Nuggets“ baltos vėliavos neiškėlė ir kovėsi iki pat galo.
Baigiantis trečiam kėliniui „Pelicans“ pranašumas sutirpo iki 9 taškų (95:86), o likus 4 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos šeimininkai pirmavo 102:101. Tačiau lemiamu momentu iniciatyvos ėmėsi „Pelicans“ lyderiai Zionas Williamsonas ir Brandonas Ingramas.

Bendromis pastangomis per dvi minutes jie surinko 8 taškus iš eilės ir „Pelicans“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido.

Rezultatyviausiai Naujojo Orleano komados gretose žaidęs Z. Williamsonas pelnė 26 taškus, B. Ingramas pridėjo 21 tašką ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Solidžiai pasirodė ir J. Valančiūnas. 31 metų lietuvis per 34 minutes surinko 22 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei 4 kartus prasižengė.

Dar vieną trigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė J. Valančiūno oponentas Nikola Jokičius. 28-erių serbas per 36 minutes pelnė 26 taškus (9/12 dvit., 1/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko net 18 rezultatyvių perdavimų, bet šį kartą laimėti savo komandai nepadėjo.

Tai buvo antrasis komandų susitikimas šį sezoną. Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Nuggets“ triumfavo 134:116.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (8 atk. kam.), Brandonas Ingramas 21 (8 rez. perd.), Naji Marshallas 12, Dysonas Danielsas 10 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (16 atk. kam., 18 rez. perd.), Christianas Braunas 25, Michaelas Porteris jaunesnysis 18 (11 atk. kam.), Aaronas Gordonas ir Regie Jacksonas – po 14.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais šeštadienį su Minesotos „Timberwolves“, o „Nuggets“ sekmadienį išmėgins jėgas su Klivlando „Cavaliers“.