J. Valančiūno vedami Memfio „Grizzlies“ (23/38) svečiuose 107:112 (24:37, 32:26, 28:19, 23:30) nusileido Klivlando „Cavaliers“ klubui (14/46) ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Pirmą kartą į „Grizlių“ starto penketą patekęs Jonas per 30 min. surinko net 25 taškus (10/18 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/3 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių (5 iš jų – puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė bei buvo rezultatyviausias žaidėjas svečių gretose.

JV daugiau nei pusę savo taškų – 13 iš 25 – sumetė lemiamame, ketvirtame, kėlinyje, kurį atstovaudamas Toronto „Raptors“ praktiškai visada praleisdavo ant atsarginių suolo.

Po pirmo J. Valančiūno tritaškio vilkint naujos komandos marškinėlius „Grizzlies“ ketvirto kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 103:101 (likus žaisti 2 min.), bet tada „Cavs“ atsakė žaibiška savo atkarpa 8:0 ir nubėgo į pergalę.

Paskutinę dvikovos minutę baudą prametęs JV praleido progą pakartoti savo šio sezono rezultatyvumo rekordą, kuris yra 26 taškai, suversti į Filadelfijos „76-ers“ krepšį.

„Grizliai“ šiame mače tepataikė 5 tritaškius iš 25, t. y. mažiau už vieną Keviną Love (6/9).

Jonas nuo tada, kai buvo išmainytas į Memfį, vidutiniškai renka net po 20 taškų ir 9,3 atkovoto kamuolio.

„Cavaliers“: Kevinas Love 32 (6/9 tritaškiai, 12 atk. kam.), Collinas Sextonas 20, Ante Žižičius 18, Čedi Osmanas 11 taškų.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 25 (11 atk. kam.), Mike'as Conley 18 (2 rez. perd.), Joakimas Noah 16, Delonas Wrightas 15 taškų.

Kitas rungtynes „Grizliai“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį namuose su Los Andželo „Lakers“ ir LeBronu Jamesu.