Luizianos valstijos atstovai namuose po dramatiškos kovos 120:121 (35:27, 29:32, 31:26, 25:36) nusilenkė vienai karščiausių lygos komandų Minesotos „Timberwolves“ (9-3).

Be C. J. McCollumo ir Ziono Williamsono vertęsi šeimininkai trečio kėlinio pabaigoje pirmavo dviženkliu skirtumu (95:81), tačiau jo neišlaikė ir krito paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

Jos priminė „Žalgirio“ ir Miuncheno „Bayern“ akistatą Kaune. Lemiamu tapo Karlo-Anthony Townsas prasiveržimas ir taškai nuo lentos, o po minutės pertraukėlės „Pelikanus“ ištraukti mėginęs Brandonas Ingramas iš vidutinio nuotolio nepataikė.

Agresyviai žaidęs Jonas Valančiūnas per 30 minučių suvertė 26 taškus (10/14 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 6/6 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus ir prasižengė 5 kartus.

Tai – kol kas asmeniškai sėkmingiausias JV pasirodymas šį sezoną.

B. Ingramas sumetė 30 taškų (10/18 dvitaškių, 1/6 tritaškis, 7/9 baudos).

Nugalėtojams K.-A. Townsas surinko 29 (8/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 7/8 baudos, 9 rez. perd.), Anthony Edwardsas – 23 (6 pražangos), o Rudy Gobertas – 17 taškų (11 atk. kam.).