Dwayne‘o Casey auklėtiniai namuose 130:105 (37:18, 37:34, 27:28, 29:25) pervažiavo Portlando „Trail Blazers“ (29-23) krepšininkus.

Drąsiai krepšį atakavęs J. Valančiūnas nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą. Per 24 minutes jis spėjo pelnyti 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos).

Pirmą kartą karjeroje daugiau nei du tritaškius per rungtynes metęs lietuvis prie rezultatyvaus žaidimo pridėjo ir 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir bloką.

Iki šio sezono vos 1 tritaškį NBA lygoje įmetęs J. Valančiūnas per pastaruosius penkis mačus iš toli pataikė jau 7 kartus iš 10 bandymų.

Asmeninį rekordą fiksavo ir rezultatyviausiai „Raptors“ gretose rungtyniavęs DeMaras DeRozanas. 35 taškus pelnęs atletas pakartojo karjeros rekordą įmesdamas 6 tritaškius iš 10.

D. Casey kariauna šiame mače iš viso pataikė 19 tritaškių iš 40 ir taip pagerino savo sezono rekordą. Bent vieną tritaškį pataikė net 9 klubo žaidėjai.

„Neforsavome įvykių aikštelėje. Atlikome metimus, kuriuos norėjome atlikti“, – po susitikimo sakė D. DeRozanas, kuris jau pirmajame kėlinyje pelnė 16 taškų.

Pirmajame ketvirtyje net 37:18 atitrūkę šeimininkai vėliau vadelių neatleido bei išlaikė užtikrintą persvarą viso susitikimo metu.

Triuškinanti Kanados klubo pergalė nustelbė istorinį „Blazers“ lyderio Damiano Lillardo pasiekimą. Įžaidėjas tapo greičiausiai 10 tūkst. per karjerą pelnytų taškų ribą pasiekusiu NBA krepšininku.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 35, Jonas Valančiūnas 18, Fredas VanVleetas 16, Kyle‘as Lowry 15.

„Blazers“: Damianas Lillardas 32 (10 rez. perd.)., C.J. McCollumas 21, Jusufas Nurkičius 20.