Be traumuoto Blake‘o Griffino rungtyniaujantys Doco Riverso auklėtiniai šiame susitikime rėmėsi trijų klubo senbuvių – Chriso Paulo, DeAndre Jordano ir J.J. Redicko – žaidimu. Ilgamečiai klubo atstovai kartu pelnė net 68 iš 92 komandos taškų.

Antrame ketvirtyje iniciatyvą iš savo rankų paleidę šeimininkai į itin gilią žaidybinę duobę krito po ilgosios pertraukos, kai daugiau nei septynias minutes nesugebėjo pataikyti nė vieno metimo iš žaidimo.

Spengiančią tylą puolime baiginėjantis ketvirčiui nutraukė po prasiveržimo pelnyti Jamalo Crawfordo taškai.

Sėkmingas veterano epizodas neįžiebė pagyvėjimo „Clippers“ puolime ir ketvirto kėlinio pirmoje pusėje Jutos ekipa pirmą kartą susitikime susikrovė dviženklį pranašumą.

Šeimininkų sirgaliams išgyvenant vis didesnę įtampą ekipos žaidimą ant savo pečių tempti ėmėsi C. Paulas. Taikliais metimais ir gražiu perdavimu D. Jordanui puikią atkarpą sukūręs įžaidėjas padėjo ekipai pelnyti vienuolika taškų be atsako ir dar kartą išlyginti rungtynių rezultatą.

Svečių komandos vyriausiajam treneriui Quinui Snyderiui paprašius minutės pertraukėlės savu spurtu atsakė ir svečiai iš Jutos – 8:0, ir „Clippers“ vėl atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.

Likusią rungtynių dalį ekipoms besikeitus sėkmingomis atakomis „Jazz“ sugebėjo išlaikyti trapų pranašumą ir likus kiek daugiau nei pusei minutės pirmavo trijų taškų skirtumu bei turėjo kamuolį savo rankose.

Svarbiausios susitikimo atakos metu komandos draugai rungtynių baigtį nulėmusį metimą ir vėl patikėjo veteranui Joe Johnsonui. Tik šio sezono išvakarėse prie „Jazz“ prisijungęs snaiperis šaltakraujiškai smeigė metimą iš vidutinio nuotolio ir nutolino Jutos ekipą penkių taškų atstumu.

Nepaisant to paties C. Paulo pataikyto tritaškio ir pražangų taktikos, „Clippers“ paskandino per anksti išnaudotos minutės pertraukėlės ir taiklūs George‘o Hillo baudų metimai.

Niekada klubo istorijoje antrojo atkrintamųjų varžybų etapo neįveikusi Los Andželo ekipa naktį iš penktadienio į šeštadienį turės laimėti žūtbūtines rungtynes svečių arenoje ir dar sykį įveikti „Jazz“ savoje tvirtovėje.

„Clippers“: Chrisas Paulas 28 (4/6 trit., 9 rez. perd.), J.J. Redickas 26 (3/7 trit., 9/10 baud.), DeAndre Jordanas 14 taškų (12 atk. kam.).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 27, Rodney Hoodas 16 (6/17 met.), Joe Johnsonas 14, George‘as Hillas 12 (1/7 trit.), Rudy Gobertas 11 (11 atk. kam., 5 per. kam., 2 blk.), Borisas Diaw 10 taškų.