„Karaliai“ aikštėje buvo tarsi nuogi, atsiliko net 50 taškų ir galiausiai nurijo skausmingą pralaimėjimą 100:133 (21:33, 26:39, 14:31, 39:30) prieš turnyro lentelės kaimynus Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-15).

Galutinis rezultatas nė neatspindi tikrojo vaizdo, kadangi ketvirtame kėlinyje „Pelikanai“ pirmavo net pusšimčio taškų skirtumu (112:62), kurį per paskutines minutes varžovams leido kiek sušvelninti.

Svečiai, kurių gretose trūko Ziono Williamsono ir Jose Alvarado, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 51 prieš 25, o tritaškius laidė 54 procentų taiklumu (19/35).

Tolimais šūviais labiausiai pasižymėjo C. J. McCollumas, finišavęs su 30 taškų (7/10 tritaškiai).

Po 15 taškų pridėjo J. Valančiūnas (22 min., 5/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 1/2 bauda, 12 atk. kam., 1 rez. perd., 1 blokas) ir Brandonas Ingramas (8 rez. perd.).

Šeimininkams D. Sabonis per 29 min. parūpino 17 (7/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 0/1 baudų), 10 nusiimtų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

17 taškų sušveitė ir Kevinas Huerteris. Tuo metu komandos puolimo lyderis De'Aaronas Foxas šį sykį sukrapštė vos 3 taškus (1/10 metimas iš žaidimo).

„Atsiprašau žiūrovų, kurie mokėjo pinigus ir atvyko pažiūėti rungtynių. Mums taip pasirodyti ir stokoti kovingumo... jis nė neegzistavo“, – po mačo sakė „Kings“ treneris Mike'as Brownas.

„Pelikanai“ savo pranašumą prieš „Karalius“ šį sezoną įrodė jau ketvirtą kartą.

Jie naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį viešės pas San Fransisko „Golden State Warriors“.

„Kings“ savo ruožtu naktį iš antradienio į trečiadienį galės atsitiesti lankydamiesi Detroite pas blogiausią lygos klubą „Pistons“ (3-33).