Pralaimėjusiųjų gretose J. Valančiūnas žaidė 32 min., pelnė 24 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių (iš jų 5 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, bet suklydo 5 kartus ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą.

Nepaisant lietuvio pastangų „Pelicans“ ekipa po dviejų kėlinių atsiliko 48:59, tačiau trečiame kėlinyje spurtavo 13:2 ir po Brandono Ingramo dvitaškių metimų serijos išsiveržė į priekį 70:69. Tačiau baigiantis kėliniui „Kings“ laimėjo atkarpą 8:0 ir ketvirtą kėlinį pradėjo pirmaudama 77:72.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 min. 40 sek. J. Valančiūnas prasižengė puolime ir tai buvo šeštoji asmeninė Lietuvos krepšininko pražanga. Po dviejų „Kings“ įžaidėjo De'Aarono Foxo baudų metimų „Pelicans„atsiliko 95:107.

Net ir be pagrindinio vidurio puolėjo Naujojo Orleano neskubėjo kelti baltos vėliavos B. Ingramas ir DeVonte Grahamas pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir likus 23 sekundėms komandas skyrė tik 3 taškai – 104:107. Vis dėlto, išvengti nesėkmės „Pelicans“ ekipai nepavyko. „Kings“ krepšininkai užtikrintai realizavo visus 6 baudų metimus ir šventė pergalę 113:107.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais spalio 31 d., savo arenoje su Niujorko „Kncks“ komanda.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 24 (13 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), DeVonte Grahamas 16 (0/5 dvit., 4/11 trit., 4/6 baud.), Herbertas Jonesas 12, Nickeil Alexanderis-Walkeris 11.

„Kings“: De'Aronas Foxas 23 (7 atk., kam., 5 rez. perd.), Richaunas Holmesas 21, Buddy Hieldas 20, Harrisonas Barnesas 18 (12 atk., kam.), Tyrese Haliburtonas 17 (8 rez.perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)