Luizianos valtijos atstovai namuose 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30) sutriuškino Indianos „Pacers“ (34-27) ir su kaupu atsilygino jiems už prieš porą dienų patirtą nesėkmę 114:123, kai JV finišavo su 0 taškų ir 3 atkovotais kamuoliais.

Šį sykį viskas buvo kitaip. „Pelikanai“ jau nuo pirmojo kėlinio parodė, kas yra arenos šeimininkai. Jie pataikė pirmus 20 iš 22 metimų iš žaidimo, laimėjo ketvirtį 48:26 ir pakartojo visų laikų klubo rezultatyvumo rekordą.

Susikrautos solidžios persvaros Naujojo Orleano krepšininkai per likusius tris kėlinius nebeiššvaistė.

Įdomu, kad jie užtikrintai laimėjo ir kovą dėl atšokusių kamuolių – 50 prieš 40, nors ankstesnėje akistatoje nusileido varžovams 43 prieš 47.

Prie pasikeitusio vaizdo svariai prisidėjo J. Valančiūnas, kuris per 26 minutes surinko 15 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/1 bauda), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Brandonas Ingramas nugalėtojams atskraidino 34, o Trey'us Murphy – 28 taškus (6/12 tritaškiai).

Visiškai uždarytas buvo į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių MVP titulą pretendavęs Tyrese'as Haliburtonas. Gynybos specialisto Herbo Joneso neutralizuotas gynėjas taip ir liko be taškų (0/1 dvitaškių, 0/6 tritaškių).

Isaiah Jackson ir Bennedict Mathurin sukrapštė po 13, o Pascalis Siakamas ir Mylesas Turneris – po 12 taškų.

Naktį iš pirmadienio į antradienį J. Valančiūno su kompanija laukia viešnagė Toronte ir pasimatymas su pirmąją lietuvio NBA ekipa „Raptors“.