Mačą startinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis taškų sąskaitą atidarė po energingo prasiveržimo ir dėjimo į krepšį.

Po geros minutės J. Valančiūnas vėl atsidūrė dėmesio centre, tik ne dėl pelnytų taškų ar puikaus kokio nors kito momento. Jo stiprus perdavimas komandos draugo nepasiekė, o kamuolys pataikė arbitrui į galvą.

Šis trumpam net kluptelėjo, bet po akimirkos jau buvo pasiruošęs tęsti savo darbą.

Jonas mače pasižymėjo galingu dvigubu dubliu: per 19 min. pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų met.) ir atkovojo net 18 kamuolių, taip pat atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

18 atkovotų kamuolių – šio sezono J. Valančiūno geriausias asmeninis rezultatas, o jo karjeros rekordas – 23 atkovoti kamuoliai (2017 m. mače su „Celtics“).

„Raptors“ gretose trūko traumuoto Kyle Lowry ir vienerioms rungtynėms suspenduoto Serge'o Ibakos, tačiau nepaisant nuostolių šeimininkų gretose, „Raptors“ privertė svečius iš Klivlando patirti skaudžiausią sezono nesėkmę.

Sezono rezultatyvumo rekordą pasiekė nuo atsarginių gretų pakilęs Fredas VanVleetas, pataikęs 6 tritaškius iš 8-ių bei pelnęs 22 taškus.

Būtent solidus atsarginių krepšininkų žaidimas antrame kėlinyje leido šeimininkams ketvirtį laimėti 35:16 ir po dviejų kėlinių pirmauti 65:40. Per antrą kėlinį Pascalis Siakamas pelnė 10 taškų, o F. VanVleetas pridėjo 8-is. Tuo tarpu svečiai per pirmą kėlinį prametė visus 7-is tolimus metimus.

Trečiame ketvirtyje 11 taškų surinko DeMaras DeRozanas ir prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų pranašumas nekėlė abejonių – 100:72.

„Cavaliers“ patyrė šeštą pralaimėjimą per paskutines 8-ias rungtynes, „Raptors“ atsitiesė po nesėkmės namuose prieš „Heat“ ekipą.

Rytų konferencijoje „Raptors“ (29/11) užima 2-ą vietą, „Cavaliers“ (26/15) rikiuojasi 3-ioje pozicijoje.

Sausio 14-ąją „Raptors“ namuose priims čempionų titulą ginančią „Golden State Warriors“ ekipą.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 22, CJ Milesas ir Pascalis Siakamas po 16, Jonas Valančiūnas 15, Normanas Powellas 14, DeMaras DeRozanas 13, Jakobas Poeltas 12, Ogis Anunoby 7, Delonas Wrightas, Lorenzo Brownas ir Malcolmas Millleris po 6 taškus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26, Jeffas Greenas 13, Jae Crowderis 11, Kevinas Love 10, Tristantas Thompsonas 8, Jose Calderonas, Cyle Korveris ir Channingas Frye po 6, Isaiah Thomasas ir Dwyane Wade po 4.