Nugalėtojų gretose starto penkete dvikovą pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 23 minutes, pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė Trey Murphy – 27 taškai per 27-ias minutes, bei Naji Marshall – 15 taškų.

Į rikiuotę grįžęs Zionas Williamsonas žaidė 24 min. bei pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.).

Tai trečioji paeiliui „Pelicans“ pergalė priešsezoninių rungtynių cikle.

Pergale džiaugėsi ir Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa, kuri savo aikštėje 126:94 (31:19, 39:34, 28:24, 28:17) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

D. Sabonis nugalėtojų gretose rungtyniavo 23 min., pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir dukart prasižengė.

Pirmo kėlinio pabaigoje lietuvis atliko įspūdingą dėjimą per dviejų varžovų rankas.

Rezultatyviau už lietuvį „Kings“ gretose žaidė nuo suolo kilęs Keeganas Murray (16 taškų) bei Terence Davisas ir DeAaronas Foxas, pelnę po 14 taškų.