Jonas Valančiūnas žaidė 33 minutes, pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė. Jam žaidžiant „Grizzlies“ pelnė 22 taškais daugiau už varžovus (+/- rodiklis +22).

Lemiamame kėlinyje likus 3:40 min. svečiai po Chimezie Metu tritaškio pirmavo 108:102.

Svarbiu metu iniciatyvos ėmėsi J. Valančiūnas. Lietuvis pataikė du baudos metimus, kitoje atakoje atliko rezultatyvų perdavimą, o po dvitaškio su pražanga bei realizuotos baudos persvėrė rezultatą 112:110.

„Kings“ krepšininkai strigo puolime, o „grizliai“ mačą užbaigė laimėję atkarpą 14:2 ir iškovoję 37-ą pergalę sezone.

„Sunkios rungtynės, bet kovėmės iki pat pabaigos, – po rungtynių kalbėjo J. Valančiūnas. – Ketvirtojo kėlinio pabaigoje atlikome daug gerų dalykų. Taip ir turėtume žaisti“, – pridūrė lietuvis.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 30, Jonas Valančiūnas 24, Kyle Anderson 14 taškų.

„Kings“: Justin James 31, Chimezie Metu 17, Terence Davis 16, Delonas Wrightas 15.

„Grizliai“ iškovojo 4-ą pergalę paeiliui, reguliarųjį sezoną Memfio ekipa užbaigs dar vienu namų susitikimu su „Kings“ ekipa.