Be traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo žaidę „Pelicans“ krepšininkai antro kėlinio viduryje turėjo 15 taškų persvarą (45:30), o po dviejų kėlinių pirmavo 64:53, bet persvaros neišsaugojo.

Antroje rungtynių dalyje iniciatyvą perėmė Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo vedami svečiai iš Bruklino.

Nors „Nets“ superžvaigždžių duetas šiose rungtynėse realizavo tik 16 metimų iš 48, tačiau trečią kėlinį pradėjo pelnydami 10 taškų iš eilės ir sužaidus vos 4 minutes priekyje 70:69 buvo Bruklino ekipa.

Atkakli kova vyko iki pat ketvirto kėlinio pabaigos. Likus žaisti 1 min. 42 sek. CJ McCollumas baudų metimais sumažino šeimininkų atsilikimą iki 3 taškų (98:101), bet per likusį laiką K. Irvingas pelnė 7 taškus, „Pelicans“ krepšininkai atsakė tik 4-iais – ir pergalę iš Naujojo Orleano išsivežė „Nets“ ekipa.

13 kartą per paskutines 14 rungtynių laimėjusioje Bruklino „Nets“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 33 taškus surinkęs K. Durantas. 34-erių krepšininkas taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus. K. Irvingas pridėjo 19 taškų, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

„Pelicans“ gretose pasižymėjo 28 taškus surinkęs CJ McCollumas, 23 pelnė asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs Naji Marshallas.

Jonas Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dublį, bet dominuojančia jėga puolime netapo. 30-metis lietuvis aikštėje praleido 26 min., įmetė 12 taškų (5/11 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, 3 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

„Pelicans“: CJ McCollumas 28 (6 rez. perd., 6 atk. kam.),Naji Marshalas 23 (9 atk. kam.), Jose Alvarado 17, Jonas Valančiūnas 12 (10 atk. kam.), Trey Murphy III 11.

„Nets“: Kevinas Durantas 33 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 19 (5 atk.kam., 5 rez. perd.), T.J.Warrenas 15, Royce O'Neale'as 14 (7 atk. kam.).

Vakarų konferencijoje trečią vietą užimanti Naujojo Orleano komanda kitas rungtynes žais šeštadienį su ketvirtoje pozicijoje žengiančia Dalaso „Mavericks“ ekipa.