„Pelikanai“ namuose 131:126 (30:32, 31:40, 42:34, 28:20) įveikė vienus pagridninių savo konkurentų Vakarų konferencijoje Los Andželo „Lakers“ (25-29) krepšininkus, nors trečiame kėlinyje buvo atsilikę 12 taškų skirtumu – 72:84.

Šeimininkus į priekį vedė savo NBA karjerą būtent Kalifornijos ekipoje pradėjęs Brandonas Ingramas, sukaupęs 35 taškus (15/28 metimai iš žaidimo, 5/6 baudos).

C. J. McCollumas pridėjo 23, o Trey'us Murphy III – 21 tašką.

J. Valančiūnas per 24 minutes pasižymėjo galingu dvigubu dubliu – 18 taškų (9/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškių) ir 14 atkovotų kamuolių. Jonas taip pat atliko ir 5 rezultatyvius perdavimus.

JV nuo dar įspūdingesnio pasirodymo sulaikė tik trečio ketvirčio pabaigoje patirta trauma. Uteniškis susižeidė dešinį kelią ir į aikštę nebegrįžo. Pranešama, kad jam artimiausiu metu bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas, po kurio ir paaiškės tikrasis traumos rimtumas.

Visgi labai abejotina, kad J. Valančiūnas galės išbėgti į aikštę šį sekmadienį, kai „Pelikanai“ savo valdose priims Sakramento „Kings“ su kitu Lietuvos rinktinės aukštaūgiu – Domantu Saboniu, neseniai trečią kartą iš eilės išrinktu į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

„Lakers“ gretose 34 taškus suvertė Anthony Davisas (14 atk. kam.), 27 – LeBronas Jamesas (1/7 tritaškis, 9 atk. kam., 6 rez. perd.).

Karaliui Jamesui iki visų laikų lygos rezultatyvumo rekordo, tebepriklausiančio Kareemui Abdului-Jabbarui (38 387 tšk.), betrūksta 36 taškų.

Juos LeBronas galės sumedžioti naktį iš antradienio į trečiadienį, kai Los Andžele svečiuosis Oklahomos Sičio „Thunder“ komanda.